SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzysztof Kozłowski w radzie nadzorczej Radia Szczecin

Po rezygnacji Pawła Bakuna z funkcji członka rady nadzorczej Radia Szczecin jego miejsce zajmie Krzysztof Kozłowski, wiceprezes Banku Pekao SA.

Article

Decyzją Rady Mediów Narodowych Krzysztof Kozłowski dołączy do rady nadzorczej Radia Szczecin. Za jego kandydaturą głosowało czterech członków (Krzysztof Czabański, Joanna Lichocka, Elżbieta Kruk, Robert Kwiatkowski), Juliusz Braun się wstrzymał.

Krzysztof Kozłowski od kwietnia 2020 roku jest wiceprezesem Banku Pekao SA, wcześniej był doradcą zarządu. Jest także członkiem rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (od listopada 2018 roku). W swojej karierze był również sekretarzem stanu w MSWiA (między styczniem 2018 roku a marcem 2020 roku). Uzyskał stopień doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rezygnacja Bakuna weszła w życie od 28 lutego br. W piśmie do Rady Mediów Narodowych, w którym oświadczył, że odchodzi ze stanowiska podziękował także całemu zespołowi Radia Szczecin za „wieloletnią, dobrą współpracę, wszystkim osobom zaangażowanym w funkcjonowanie rozgłośni i mającym wkład w jej liczne sukcesy”.

Paweł Bakun był przewodniczącym rady nadzorczej Radia Szczecin, wiceprzewodniczącym jest Edward Kosmal, a członkiem - Janusz Jagielski.

Natomiast w lutym br. nowym prezesem Radia Szczecin został Wojciech Włodarski, który zastąpił Artura Kubaja - najpierw zawieszonego przez radę nadzorczą, a następnie sam zrezygnował.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Krzysztof Kozłowski w radzie nadzorczej Radia Szczecin

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aga
A Czaban jest członkiem Rady Nadzorczej w społce centrum kart sa wydzielonej z banku pekao sa, przypadek?
odpowiedź
User
yacho
Radio pislamu, dno i politykierstwo. Nie słucham pislamskiej wrednej prymitywnej propagandy.
odpowiedź