SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kto najlepszym sportowcem?

Już 8 stycznia -rozstrzygnięcie 70. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego", "Tempa" oraz TVP na Dziesiątkę Najlepszych Sportowców Polski 2004 roku

Już w najbliższą sobotę, 8. stycznia poznamy Dziesiątkę Najlepszych Sportowców Polski 2004 roku wybranych w 70. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego", "Tempa" oraz programu 1. Telewizji Polskiej.

Jubileuszowy, 70 ty Plebiscyt, który trwał od października do grudnia, spotkał się z wielkim zainteresowaniem Polaków . Oddano setki tysięcy głosów za pomocą: Audiotele, SMS i kuponów przysyłanych do redakcji "PS".

Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 8 stycznia 2005 roku podczas Gali Mistrzów Sportu w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na żywo Galę obejrzy 3000 osób. Ubiegłoroczną relację z Gali Mistrzów Sportu obejrzało prawie 8 milionów widzów.  Półtoragodzinną transmisję przeprowadzi TVP program 1, reżyserem widowiska będzie Janusz Zaorski.

Galę poprowadzą Olaf Lubaszenko oraz Joanna Liszowska. Ranga tegorocznej, jubileuszowej edycji Plebiscytu podkreślona zostanie obecnością dotychczasowych zwycięzców.

Następnie, w Sali Marmurowej PKiN, rozpocznie się Bal Mistrzów Sportu. Telewizja Polska zaplanowała blisko półgodzinną relację z Balu, w czasie której "na żywo", spośród głosów oddanych w Plebiscycie przez czytelników, losowana będzie główna nagroda - samochód osobowy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kto najlepszym sportowcem?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl