SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kto zostanie prezydentem?

Najsławniejsze wróżki specjalnie dla Wirtualnej Polski typują przyszłego prezydenta. Kto wygra?

Co mówią gwiazdy na temat najwyższego stanowiska w państwie? Kto ma naturalną skłonność do rządzenia, a kogo przytłacza odpowiedzialność i konieczność podejmowania decyzji? Specjalnie dla Wirtualnej Polski Joanna Godecka, Ella Sellena, Wróżka Wielgoradesz i Wróżka Atis w serwisie Horoskop.wp.pl wytypowały kto zostanie prezydentem i przebieg jego prezydentury.

Oto typy wróżek:

Wróżka Joanna Godecka

Z moich obliczeń wynika, że nominację na prezydenta otrzyma Donald Tusk, jednakże prezydentura ta będzie mocno ograniczona kompetencyjnie, co praktycznie oznacza, że prezydent pełnić będzie głównie rolę reprezentacyjną, zaś rzeczywista włada spocznie w rekach premiera.

Trzy planety - Merkury, Słońce i Wenus - w horoskopie Donalda Tuska znajdują się w znaku Byka, co czyni jasnym jego związki z najbardziej biznesowo zorientowanym ugrupowaniem, czyli z Platformą Obywatelską. Możemy się po nim spodziewać przychylności dla regulacji ułatwiających funkcjonowanie firm w Polsce oraz starań o przyciągnięcie obcego kapitału. Jednocześnie Księżyc w znaku Wodnika sugeruje aktywność na forum zagranicznym i pewną łatwość w poruszaniu się poza granicami kraju.

Obecnie Pluton wspiera jego szanse, jednakże początki mogą nie być najłatwiejsze. Niewykluczone jest zamieszanie wywołane przez przeciwników, które może zakończyć się w sądzie. 

Wróżka Cecylia Wielgoradesz

Aby dowiedzieć się, kto wygra wybory prezydenckie, wykorzystałam wróżbę z kart geomantycznych.

Stawiałam karty po kolei na wszystkich kandydatów, ale za każdym razem wynik był dwuznaczny. Nic konkretnego, żadnego zdecydowanego zwycięzcy. Pomyślałam zatem, że wybory mogą zostać nierozstrzygnięte w I turze. Zapytałam o to karty. Wróżba potwierdziła moje przypuszczenia.

Następnie zapytałam karty, kto wygra w II turze, a one odpowiedziały, że zwycięzcą zostanie najprawdopodobniej Donald Tusk.

Wróżka Ella Selena

Karty Elli Seleny, jakie pojawiły się przy kandydatach:
Pan Tusk - karta Energia
Pan Kaczyński - karta Wewnętrzna Moc
Pan Borowski - karta Sprawiedliwość

Bardzo dobra i energetyczna przyszłość dla pana Donalda, ale najwięcej mocy ma pan Lech i ogromna siła jest właśnie przy nim. Dobre rokowania również dla pana Marka. Karta Sprawiedliwość mówi o dobrze i pozytywnie załatwionych sprawach urzędowych, ale też to znak, że mamy do czynienia z człowiekiem sprawiedliwym.

Pan Tusk zmierzy się z mocą pana Lecha, prawdopodobnie mogą dojść do drugiej tury wyborów. Karty podpowiadają mi, że pan Donald Tusk przejąć może sprawy wymagające energii, ale takiej bardziej reprezentacyjnej, związanej z rozrywką i dobrym kreowaniem wizerunku, czyli funkcje prezydenta. Natomiast karta pana Kaczyńskiego podpowiada o sile, mocy, o wzięciu spraw w swoje ręce. Wygląda mi to na urząd premiera, ale to oczywiście karty - jak będzie, pokaże rzeczywistość. 

Wróżka Atis

Prezydentem, według wszelkiego prawdopodobieństwa, zostanie Donald Tusk. Już od półtora miesiąca układ jego gwiazd ma wyraźną tendencję zwyżkową, a kulminacja nastąpi w dniu wyborów i przez parę tygodni będzie trwała.

Co prawda z powodu przemęczenia psychicznego jego zdrowie chwilowo pozostawia nieco do życzenia. Cóż się dziwić: to kampania, która kosztuje dużo nerwów. Może jednak spać spokojnie: nikt żadnej afery przeciwko niemu wyciągnąć nie może, bo takowych nie ma. Dobra rada dla przyszłego prezydenta: powinien dbać o to, by nie zaniedbywać rodziny.

Trójka aż do końca roku będzie mu sprzyjała w każdej kategorii, co tym bardziej oznacza, że dzień wyborów również numerologicznie jest dla niego szczęśliwy. 

A jak Państwo oceniają takie prognozy i inicjatywę Wirtualnej Polski?

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kto zostanie prezydentem?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl