SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kuba Wesołowski reklamuje konkurs grantowy BZ WBK (wideo)

Bank Zachodni WBK kampanią i eventami promuje konkurs grantowy pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Twarzą akcji jest aktor Kuba Wesołowski.

Kuba Wesołowski Article

Celem konkursu jest wyłonienie i sfinansowanie najciekawszych inicjatyw zgłaszanych przez lokalne społeczności. Mogą w nim brać udział pomysły, których celem jest poprawa jakości życia, zwiększenie zaangażowania w kulturę, ochrona zabytków i miejsc pamięci, ochrona środowiska naturalnego.

Nadesłane do 23 listopada br. wnioski ubiegają się o granty na ich realizację w wysokości od 2,5 do 20 tys. zł. Zwycięskie aplikacje wyłoni kapituła konkursu, a dodatkowo swoich faworytów wskażą internauci w głosowaniu, które odbędzie się w okresie 8-14 grudnia. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 17 grudnia br.

Zgłoszenia o granty nadsyłać można poprzez aplikację dostępną na stronie bzwbk.pl/tumieszkamtuzmieniam za pośrednictwem instytucji lub niekomercyjnej organizacji pozarządowej posiadającej osobowość prawną.

Partnerami konkursu są TVN, Polskapresse i Media Regionalne.

Konkursowi towarzyszą eventy organizowane w 140 miastach na terenie całej Polski oraz kampania reklamowa w telewizji, prasie i internecie - jej bohaterem jest aktor Kuba Wesołowski.

Za koncepcję i realizację projektu odpowiada agencja PR Pracownia oraz agencje eventowe T4Media, iXodes i Red Chilli Studio. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom, który odpowiada również za działania branded content w telewizji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kuba Wesołowski reklamuje konkurs grantowy BZ WBK (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl