SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Legowicz, Neneman i Stępień w „Tygodniku Biznes i Prawo”

Felietonistami wchodzącego na rynek w lutym „Tygodnika Biznes i Prawo” (Wiedza i Praktyka) zostali Wiktor Legowicz, Jarosław Neneman oraz Jerzy Stępień. Publicyści będą mieli swoje stałe rubryki już od pierwszego wydania magazynu.

Article

Wiktor Legowicz jest dziennikarzem ekonomicznym w Programie III Polskiego Radia. Jest laureatem Głównej Nagrody Fundacji Edukacji Ekonomicznej i Nagrody Dziennikarskiej Związku Banków Polskich im. Mariana Krzaka 2013 oraz wielokrotnym laureatem nagrody „Ostrego Pióra”. Pracuje jako wykładowca uniwersytecki.

Jarosław Neneman jest ekonomistą. W latach 2004-2005 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów i wiceministrem finansów w rządzie Marka Belki. Jest wykładowcą Uniwersytetu Łódzkiego i kierownikiem Katedry Finansów i Bankowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Od 2010 roku pełni funkcję doradcy społecznego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego ds. samorządu.

Prof. Jerzy Stępień jest sędzia i byłym senatorem I i II kadencji. Uczestniczył w obradach Okrągłego Stołu. Jest współtwórcą reformy samorządowej z 1998 roku. W rządzie Jerzego Buzka był wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji, a w latach 2006-2008 Stępień był prezesem Trybunału Konstytucyjnego. Obecnie jest wykładowcą i prodziekanem Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

„Tygodnik Biznes i Prawo” to nowy magazyn ekonomiczno-prawny, który zadebiutuje na rynku 3 lutego br. Będzie on kierowany do przedsiębiorców, menedżerów, urzędników, a także osób związanych z funkcjonowaniem firm w obszarze prawno-biznesowym. Tytuł będzie się ukazywał głównie jako publikacja elektroniczna, ale cześć nakładu będzie dostępna w wersji drukowanej.  (więcej na ten temat http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tygodnik-biznes-i-prawo-w-internecie-i-na-papierze-marek-kutarba-naczelnym).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Legowicz, Neneman i Stępień w „Tygodniku Biznes i Prawo”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zdziwiony
Ooo...
odpowiedź