SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Letnia ramówka RMF FM

RMF przygotowało na lato dla słuchaczy wiele niespodzianek

Wakacje w RMF FM zaczynają się 23 czerwca i trwać będą do 31 sierpnia. W tym roku upłyną pod hasłem "Poszukiwany/ Poszukiwana" oraz "Muzyka Najlepsza Pod Słońcem" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

RMF FM przygotowało dla słuchaczy wiele nagród, a najcenniejsze z nich to 20 samochodów Skoda Fabia Combi, wycieczki na koncerty Celin Dion w Las Vegas, Rolling Stones w Londynie, Mariah Carey w Moskwie, Elton John w Paryżu i wiele innych, rodzinne wycieczki na wakacje za granicą, sprzęt elektroniczny i gotówka na wakacyjny wypoczynek.

Codziennie od 09:00 do 17:00 RMF FM zabawa "Poszukiwany/ Poszukiwana" w ramach, której 20 słuchaczy będzie mogło wygrać samochód Skoda Fabia Combi.

Wakacje w RMF FM wspiera Komenda Główna Policji. Policjanci, na miejscu zabawy rozdadzą słuchaczom prezenty od RMF FM. Natomiast patrole drogowe wystawiać będą Mandaty Zaufania i przyznawać punkty za prawidłowa jazdę. Już 5 Punktów Zaufania otwiera szansę na wygranie dodatkowej Skody Fabi Combi, rowerów i sprzętu muzycznego w finale 30 sierpnia.

RMF przygotowało też specjalne wydania "Pogody na lato" (od poniedziałku do piątku od 6:30 do 11:00 co pół godziny oraz w weekendy od 07:00 do 11:00 co pół godziny). Fakty zawsze o pełnej oraz o 6:30, 7:30 i 8:30.

Na lato krakowska stacja wprowadza nowe bloki programowe: "Wstawaj Szkoda Lata", "Czas Letni","A Noce Są Gorące " oraz Fakty Kulturalne (od poniedziałku do piątku o 07:30, a w soboty i niedziele o 10:00).

"Wstawaj Szkoda lata" - to poranna propozycja RMF FM na lato (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 9:00 a w soboty i niedziele od 7:00 do 9.00). W jej skład wchodzą: kulinarne propozycje Roberta Makłowicza, poranna Gimnastyka Rebusowa oraz "Nowa Stara Baśń" w wydaniu Tomasza Olbratowskiego i Marcina Ziobro.

Inna nowość to trzygodzinne wydanie POP Listy (od poniedziałku do piątku od 17:00 do 20:00) a w każdy weekend Muzyki Na Kartki (sobotę i niedzielę 17:00 - 20:00). Wieczorami m.in. "Randkę z RMF FM i Interia.pl", której finał rozgrywany będzie w sobotę i w niedzielę. Nagrodami dla zwycięskich par są wspólne wyjazdy na weekendy. Tuż po północy program "A noce są gorące".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Letnia ramówka RMF FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl