SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

LoveBrands Medical kolejny rok z Gedeon Richter Polska

LoveBrands Medical czwarty rok z rzędu współpracuje z Gedeon Richter Polska przy realizacji programu "Recepta na Sukces".

Article

LoveBrands Medical – specjalistyczna komórka LoveBrands Group – po raz kolejny realizuje program "Recepta na Sukces". To już IX edycja przedsięwzięcia Gedeon Richter Polska i czwarta z rzędu, której realizacją zajmuje się agencja. Program poświęcony jest wsparciu rozwoju zawodowego przyszłych farmaceutów i realizowany jest pod hasłem „Zdrowy Rozwój Zawodowy”.

LoveBrands Medical przygotowuje kampanię dla farmaceutów

Tematem przewodnim programu „Zdrowy Rozwój Zawodowy” jest wsparcie studentów farmacji wchodzących na rynek pracy w dbałości o dobrostan psychiczny. Program jest odpowiedzią na wyzwania jakie stawia przed pracodawcami farmacji pokolenie Z.

Program ma nie tylko wspierać studentów farmacji, ale wskazywać najlepsze praktyki zatrudnienia, jakimi powinni się kierować pracodawcy.

W ramach tegorocznych działań odbywa się cykl warsztatów i webinarów edukacyjnych dla studentów farmacji. Serię wydarzeń online poprowadzą specjaliści z zakresu psychologii, kształtowania relacji opartych na empatii, a także umiejętności komunikacyjnych. Platformą komunikacyjną, na której pojawiać się będą treści edukacyjne po raz kolejny będzie fanpage programu na Facebooku oraz korporacyjny profil Gedeon Richter na Instagramie. Na potrzeby IX edycji programu LoveBrands Medical stworzyło kompleksową komunikację wizualną.

Za realizację projektu odpowiada Mateusz Konwerski – senior communications consultant oraz Karolina Ołdak – communications consultant przy wsparciu Marty Domańskiej – dyrektor LoveBrands Medical.

Dołącz do dyskusji: LoveBrands Medical kolejny rok z Gedeon Richter Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl