SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łucja Gdala i Sławomir Kornicki za Annę Gruszkę w zarządzie Codemedia

Do zarządu domu mediowego Codemedia dołączą Łucja Gdala i Sławomir Kornicki, zastępując odchodzącą z niego Annę Gruszkę. Gdala jako dyrektor zarządzająca przejmie też samodzielne kierowanie bieżącą działalnością firmy.
 

Łucja Gdala Article

Łucja Gdala i Sławomir Kornicki zostaną członkami zarządu Codemedia w ciągu najbliższych kilku tygodni. Gdala pełni obecnie funkcję dyrektor współzarządzającej firmy, a wcześniej zasiadała już w jej zarządzie i radzie nadzorczej, natomiast Kornicki był już prezesem Codemedia, a obecnie jest przewodniczącym rady nadzorczej kontrolującej spółkę Grupy SMT.

- Jesteśmy w przededniu dużych zmian, opartych na opracowywanych w spółce od jakiegoś czasu długofalowych kierunkach rozwoju. Są one związane z wyjściem poza dotychczasowe rynkowe standardy myślenia o roli domów mediowych - zapowiada Piotr Bieńko, prezes Codemedia. Zmiany te mają zostać wprowadzone w I kwartale przyszłego roku.

W zarządzie Codemedia Gdala i Kornicki zastąpią Anne Gruszkę, która - jak informowaliśmy we wtorek - z końcem br. odchodzi z firmy (więcej na ten temat). Jednocześnie Łucja Gdala będzie samodzielną dyrektor zarządzającą - poprzednio dzieliła to stanowisko z Gruszką. W Codemedia pracuje od połowy 2008 roku, wcześniej pełniąc funkcję media directora.

W trzech kwartałach br. Codemedia zanotowała 48,5 mln zł przychodów ze sprzedaży (wobec 35 mln zł rok wcześniej) i 3,52 mln zł zysku netto (wobec 2,54 mln zł przed rokiem).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łucja Gdala i Sławomir Kornicki za Annę Gruszkę w zarządzie Codemedia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl