SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Brzeziński dyrektorem programowym Filmboxu

Łukasz Brzeziński objął stanowisko dyrektora programowego kanału Filmbox należącego do Kino Polska TV. Przejął obowiązki Urszuli Kurzejewskiej, która odpowiada teraz za inne stacje nadawcy.

Łukasz Brzeziński Article

Powołanie Brzezińskiego ma związek z planami zmian w Filmboxie, ale nadawca na razie nie ujawnia szczegółów. - Dzięki dużemu zasięgowi tej stacji  (6 mln gospodarstw domowych -przyp.) zamierzamy umocnić pozycję wśród dotychczasowych widzów, jednocześnie znajdując swoją niszę na mocno nasyconym rynku, by pozyskać nowych fanów dobrego kina - podkreśla nowy dyrektor programowy stacji.

Łukasz Brzeziński w Kino Polska TV pracuje od 2011 roku. Dotąd był głównie współodpowiedzialny za zawartość programową oraz kształt ramówek kanałów marki Filmbox na Węgrzech a także za rekomendowanie zakupu pozycji filmowych do kanałów z portfolio Filmboxu w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumuni i Bułgarii. Od 2013 roku współtworzył kanał Filmbox Arthouse. W przeszłości związany był też z Canal+ Cyfrowym, gdzie zajmował się stacją Ale kino!

Dotychczasowa dyrektor Filmboxu w Polsce Urszula Kurzejewska odpowiada teraz za kanał FilmBox Arthouse oraz za telewizję Filmbox Plus, dostępną m.in. w Czechach i na Węgrzech.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Brzeziński dyrektorem programowym Filmboxu

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gimbus z forum Onetu
FilmboKSu!
10 9
odpowiedź
User
Dotychczasowy widz
Wierzę, że pan Łukasz podoła postawionym mu przez właścicieli zadaniom, efektywnie zwiększy wskaźniki oglądalności. Choć to wysoko postawiona poprzeczka na nasyconym rynku to nowy dyrektor dzięki swej wiedzy i umiejętnościom z pewnością wpłynie na zwiększenie jakości sztandarowego produktu Filmbox na naszym terytorium. p.s. Ładne wakacyjne zdjęcie - od razu widać na nim że to miłośnik kina.
12 11
odpowiedź
User
PJ
Przystojny ten dyrektor !
10 8
odpowiedź