SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Łukasz Kurtz za Magdalenę Trzaskę szefem „Zapraszamy do Trójki”. „Idziemy w kierunku programu interwencyjnego”

Łukasz Kurtz został nowym szefem redakcji pasma „Zapraszamy do Trójki” emitowanego w Programie III Polskiego Radia. Zastąpił na tym stanowisku Magdalenę Trzaskę. - Będziemy szli bardziej w stronę programu interwencyjnego - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Wiktor Świetlik, dyrektor Trójki.

fot. polskie radio Article

Nowy szef „Zapraszamy do Trójki” w latach 2003-2016 pracował jako reporter i wydawca „Interwencji” i „Państwa w Państwie” na antenie Polsatu. Wcześniej pracował też jako reporter „Uwagi” TVN. Od 2016 do 2017 roku był producentem i kierownikiem redakcji reporterskiego cyklu TVP Info „Puls Polski Extra”.

- Łukasz ma ogromne doświadczenie w reportażu interwencyjnym, jest niekwestionowanym specjalistą. Zmiana na stanowisku szefa redakcji „Zapraszamy do Trójki” bierze się właśnie stąd, że będziemy stopniowo zmieniali charakter tej audycji, kładąc większy nacisk na śledcze i interwencyjne sprawy. Zmiany będziemy wprowadzali sukcesywnie, pozostawiając w tej audycji to, co najlepsze - mówi nam Wiktor Świetlik.

Kurtz zastąpił na stanowisku kierownika „Zapraszamy do Trójki” Magdalenę Trzaskę, która - jak się dowiadujemy - pozostanie w tej redakcji, będzie koordynowała projekty specjalne.

Według danych Radio Track od września do listopada ub.r. udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 6,3 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Kurtz za Magdalenę Trzaskę szefem „Zapraszamy do Trójki”. „Idziemy w kierunku programu interwencyjnego”

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nicko
Kurtz to nie jest jego prawdziwe nazwisko. Dość tajemnicza postać.
27 1
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
A co z wietrzeniem? Radomskie dmuchawy czekają przecież w gotowości! ;)
9 8
odpowiedź
User
Iza
Kurtz to nie jest jego prawdziwe nazwisko. Dość tajemnicza postać.
Łukasz Królikowski
17 0
odpowiedź
User
YagaYasmina
A więc zniszczą sztandarowe audycje Trójki. Trudno znaleźć bardziej obrzydliwą formułę audycji od programu interwencyjnego. Ciekawe czy Trójka ma słuchaczy, którzy gustują w takich niewymagających myślenia audycjach.
59 5
odpowiedź
User
Olo
Really? Z Zapraszamy do Trójki chcą robić Interwencję? Program dla znudzonych gospodyń domowych?
55 3
odpowiedź
User
Piotr
Chorzy ludzie, chory kraj... wszędzie węszenie, śledztwa, donosicielstwo, wszędzie rozliczanie i zemsta. Żal patrzeć, jak nisko Trójka upada...
56 4
odpowiedź
User
Krzysztof
To będzie audycja dla sygnalistów, którzy na antenie będą się mogli podzielić swoimi ustaleniami. Taka sympatyczna radiowa audycja w duchu wstawania z kolan.
49 1
odpowiedź
User
zenada
I co panie Świetlik robisz z tym radiem? Sp.... dziadu, jak mawiał wasz idol!
62 3
odpowiedź
User
prawnik
Zupełnie nie rozumiem koncepcji pojawienia się "programu interwencyjnego" w Trójce. To coś, jakby Urząd Miasta zajmował się w holu głównym urzędu sprzedażą wędlin i mięsa.
55 2
odpowiedź
User
widz555
O tak, jest wiele śledztw, którymi mogłoby zająć się ZDT. Na początek proponuję dochodzenie, gdzie podziali się myślący dziennikarze.
58 2
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing