SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Stasiak pokieruje managerami Newonce.media

Łukasz Stasiak został head of project management Newonce.media. Pod sobą ma zespół project managerów, który do końca roku ma powiększyć się o nowe osoby.

Łukasz Stasiak dołączył do Newonce.media pod koniec marca tego roku jako project manager (fot. Oskar Szdzuij)Łukasz Stasiak dołączył do Newonce.media pod koniec marca tego roku jako project manager (fot. Oskar Szdzuij)

Do jego zadań należeć będą m.in. utrzymywanie relacji z partnerami strategicznymi, koordynacja pracy zespołu oraz ocena potencjału komercyjnego projektów. Intensywna rekrutacja wiąże się z nową strategią firmy polegającą na zacieśnianiu współpracy z klientami kluczowymi i ograniczeniu liczby mniejszych kampanii.

Czytaj też: Lech Podhalicz za Jacka Sobczyńskiego naczelnym newonce.net

„Po sześciu miesiącach bardzo intensywnej pracy z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wiem, w jakim miejscu jesteśmy i dokładnie widzę, dokąd zmierzamy. Cieszę się, że mogę brać czynny udział w rozwoju grupy Newonce.media i stanąć na czele »uniwersalnych żołnierzy«, bo tak właśnie postrzegam skuteczny zespół project managerów” - mówi cytowany w komunikacie Łukasz Stasiak.

W grupie mediowej Newonce trwa restrukturyzacja, która ma na celu jak najlepsze przygotowanie zespołu do planowanego na listopad startu usługi subskrypcyjnej o nazwie Newonce.club. Awans Łukasza Stasiaka to krok w stronę budowy bardziej pionowej niż dotąd struktury firmy.

Stasiak dołączył do Newonce.media pod koniec marca tego roku jako project manager. Wcześniej przez trzy lata kierował działem wideo w Legii Warszawa, był też zaangażowany w komunikację drużyny w social mediach. W latach 2009-2018 współprowadził wydawnictwo muzyczne Alkopoligamia, kierując jednocześnie marketingiem i komunikacją firmy. Obecnie prowadzi agencję menedżerską.

W 2019 roku spółka newonce.media zanotowała 6,75 mln zł przychodów, a przy 7,48 mln zł kosztów operacyjnych miała 796,9 tys. zł straty netto.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Stasiak pokieruje managerami Newonce.media

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kolega
Kombinator Stasiak to zuch!
odpowiedź
User
rr44
Head of project management?? Nie można po polsku?

odpowiedź
User
Drake
Czyli jest sam i będzie kolejną osobą siedzącą w tej knajpie.
odpowiedź