SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Stasiak pokieruje managerami Newonce.media

Łukasz Stasiak został head of project management Newonce.media. Pod sobą ma zespół project managerów, który do końca roku ma powiększyć się o nowe osoby.

Łukasz Stasiak dołączył do Newonce.media pod koniec marca tego roku jako project manager (fot. Oskar Szdzuij)Article

Do jego zadań należeć będą m.in. utrzymywanie relacji z partnerami strategicznymi, koordynacja pracy zespołu oraz ocena potencjału komercyjnego projektów. Intensywna rekrutacja wiąże się z nową strategią firmy polegającą na zacieśnianiu współpracy z klientami kluczowymi i ograniczeniu liczby mniejszych kampanii.

Czytaj też: Lech Podhalicz za Jacka Sobczyńskiego naczelnym newonce.net

„Po sześciu miesiącach bardzo intensywnej pracy z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wiem, w jakim miejscu jesteśmy i dokładnie widzę, dokąd zmierzamy. Cieszę się, że mogę brać czynny udział w rozwoju grupy Newonce.media i stanąć na czele »uniwersalnych żołnierzy«, bo tak właśnie postrzegam skuteczny zespół project managerów” - mówi cytowany w komunikacie Łukasz Stasiak.

W grupie mediowej Newonce trwa restrukturyzacja, która ma na celu jak najlepsze przygotowanie zespołu do planowanego na listopad startu usługi subskrypcyjnej o nazwie Newonce.club. Awans Łukasza Stasiaka to krok w stronę budowy bardziej pionowej niż dotąd struktury firmy.

Stasiak dołączył do Newonce.media pod koniec marca tego roku jako project manager. Wcześniej przez trzy lata kierował działem wideo w Legii Warszawa, był też zaangażowany w komunikację drużyny w social mediach. W latach 2009-2018 współprowadził wydawnictwo muzyczne Alkopoligamia, kierując jednocześnie marketingiem i komunikacją firmy. Obecnie prowadzi agencję menedżerską.

W 2019 roku spółka newonce.media zanotowała 6,75 mln zł przychodów, a przy 7,48 mln zł kosztów operacyjnych miała 796,9 tys. zł straty netto.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Stasiak pokieruje managerami Newonce.media

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kolega
Kombinator Stasiak to zuch!
odpowiedź
User
Drake
Czyli jest sam i będzie kolejną osobą siedzącą w tej knajpie.
odpowiedź
User
Casa de papel
Domek z kart.
odpowiedź