SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Witkowski na czele komunikacji zewnętrznej w PGE

Łukasz Witkowski objął funkcję kierownika ds. komunikacji zewnętrznej w PGE Polskiej Grupie Energetycznej. Wcześniej pracował w Pracodawcach RP oraz Polskapresse.

Łukasz Witkowski na czele komunikacji zewnętrznej w PGE

Jako kierownik ds. komunikacji zewnętrznej w PGE Polskiej Grupie Energetycznej Łukasz Witkowski będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie i ewaluację planu komunikacji strategii firmy, a także bieżące zarządzanie jej biurem prasowym. Ostatnio przez dłuższy czas stanowisko to było nieobsadzone.

Witkowski poprzednio był związany z organizacją Pracodawcy RP, w której był zastępcą dyrektora generalnego ds. komunikacji i marketingu, a także dyrektorem departamentu komunikacji. Wcześnie pracował - jako dyrektor marketingu i członek zarządu - w jednej z agencji public relations oraz, prawie przez 10 lat, w grupie wydawniczej Polskapresse, m.in. jako redaktor naczelny.


Witkowski przygotowywał też i prowadził szkolenia z komunikacji kryzysowej i zarządzania wizerunkiem. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie opracowywania, wdrażania i ewaluacji strategii komunikacyjnych przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych, w tym relacji z mediami i spraw publicznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Witkowski na czele komunikacji zewnętrznej w PGE

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bardzo dobry wybór!
9 8
odpowiedź