SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Babczyński za Gabrielę Bar kierownikiem ds. korporacyjnych w Provident Polska

Maciej Babczyński objął stanowisko kierownika ds. korporacyjnych w Provident Polska. Zastąpił na nim Gabrielę Bar.

Maciej Babczyński Article

Maciej Babczyński będzie odpowiedzialny za wypracowywanie i realizowanie strategii reputacyjnej Provident Polska. Będzie również odpowiadał za monitoring i analizę otoczenia politycznego, legislacyjnego i społeczno-ekonomicznego oraz budowanie relacji z partnerami zewnętrznymi.

Zanim dołączył do zespołu Provident Polska, Babczyński przez pięć lat pełnił funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, gdzie jako dyrektor centrum informacyjnego odpowiadał za relacje zewnętrzne, promocję i koordynację komunikacji instytucji podległych. Doświadczenie zdobywał również w Narodowym Centrum Kultury (jako zastępca dyrektora ds. badań i analiz), domu mediowym oraz agencji PR.

Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowe studium public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a także studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie miłośnik literatury, muzyki jazzowej i żeglarstwa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Babczyński za Gabrielę Bar kierownikiem ds. korporacyjnych w Provident Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl