SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Cichewicz wraca do Endemol Shine Polska na nowo utworzone stanowisko

Maciej Cichewicz objął nowo utworzone stanowisko director of commercial w Endemol Shine Polska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. To jest powrót do firmy po dwóch latach pracy w Constantin Entertainment.

Na nowo utworzonym stanowisku director of commercial poza pozyskiwaniem sponsorów odpowiedzialny będzie za komercjalizację i opiekę marek należących do Banijay (właściciel Endemol Shine Polska).

- Po ostatnich zmianach jakie zaszły w Endemol Shine Polska, przyszedł czas na ułożenie nowych struktur wewnątrz firmy. To będzie rok nowych wyzwań. Dlatego szukamy bardzo dobrych specjalistów, aby nasi klienci czuli, że każdy format jest jak najlepiej zaopiekowany. Pracowałam z Maćkiem przez kilka lat i wiem, że jest dobry w swojej dziedzinie. Dlatego bardzo cieszę się, że postanowił do nas wrócić - mówi Małgorzata Perkowska-Czaja, managing director Endemol Shine Polska.

Perkowska-Czaja została nową dyrektor zarządzającą Endemol Shine Polska w listopadzie ub.r. Zastąpiła Ryszarda Sibilskiego, który po 18 latach rozstał się z firmą.

Maciej Cichewicz pracował ostatnio w Constantin Entertainment

Maciej Cichewicz z branżą telewizyjną związany jest od 14 lat. Przez ostatnie dwa lata w Constatnin Entertainment Polska pełnił funkcję head of branded content. Pracował przy takich produkcjach jak “Nasz nowy dom” i “Kuchenne rewolucje”  oraz przy programach, które były w developmencie. Wcześniej przez ponad trzy lata związany był właśnie z Endemol Shine Polska, pełniąc obowiązki head of commercial i zajmując się m.in “Lego Masters”, “MasterChef” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”

W przeszłości pracował w agencji LiquidThread (Starcom MediaVest) oraz w biurze reklamy TVP.