SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Częścik nowym wiceprezesem Sokołowa. Odpowiada za handel i marketing

Od października funkcję wiceprezesa ds. handlu i marketingu w firmie spożywczej Sokołów  pełni Maciej Częścik, dotychczasowy dyrektor spółki ds. cen w biurze zarządu. Zastąpił przechodzącego na emeryturę Mieczysława Walkowiaka, który piastował to stanowisko od 2000 roku.

Maciej CzęścikArticle

Maciej Częścik pracuje w firmie Sokołów od 1995 roku, od początku związany z pionem handlu i marketingu. Przez ostatnie lata piastował różne stanowiska managerskie, a od 2018 roku był dyrektorem spółki ds. cen w biurze zarządu. W swej karierze zawodowej tworzył i zarządzał zespołami handlowymi w oddziale Sokołów, jak również w biurze zarządu.

– Moim celem będzie dalsze wzmacnianie pozycji Sokołowa na rynku polskim i europejskim – podkreśla Maciej Częścik. – Jestem przekonany, iż zdobyte przeze mnie doświadczenie, jak i wiedza z zakresu nowoczesnych technik sprzedaży i marketingu, ze wsparciem naszego profesjonalnego zespołu handlowego, stanowić będą twardą podstawę dla dalszych sukcesów Grupy Sokołów - dodaje menadżer.

Maciej Częścik jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Mieczysław Walkowiak przechodzi na emeryturę

Odchodzący ze stanowiska wiceprezesa ds. handlu i marketingu Mieczysław Walkowiak był związany z Grupą Sokołów od 22 lat. Brał czynny udział w powstaniu firmy w następstwie fuzji sześciu zakładów produkcyjnych. Pod jego przewodnictwem została opracowana i wdrożona strategia handlowa oraz marketingowa, w tym cały system wizualizacji i komunikacji. W kolejnych latach Walkowiak aktywnie działał m.in. w zakresie implementacji nowoczesnych technologii, nowatorskich systemów informatycznych oraz efektywnych rozwiązań organizacyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Częścik nowym wiceprezesem Sokołowa. Odpowiada za handel i marketing

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl