Maciej Rock nowym prowadzącym „Twoja twarz brzmi znajomo”

Maciej Rock zastąpi Piotra Gąsowskiego w roli prowadzącego 18. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, która trafi do ramówki Polsatu wiosną. Drugim współprowadzącym programu pozostaje Maciej Dowbor.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Maciej Rock nowym prowadzącym „Twoja twarz brzmi znajomo”
Maciej Rock, fot. akpa

Informację o dołączeniu Rocka do ekipy "TTBZ", podaną przez Interia.pl, portalowi Wirtualnemedia.pl udało się potwierdzić. Gąsowski o rezygnacji z prowadzenia show poinformował w piątek wieczorem, był jego gospodarzem od pierwszej edycji. Nieoficjalnie wiadomo, że prawdopodobnie i tak straciłby pracę w programie.

Rock związany jest z Telewizją Polsat od 2002 r. Prowadził lub współprowadził w stacji m.in. takie programy jak „Idol”, „Się kręci”, „Fabryka gwiazda” czy „Tylko muzyka. Must be the music”. Był gospodarzem koncertów odbywających się w ramach festiwali oraz wielu imprez i koncertów. Od 2013 r. współprowadzi poranny program w RMF Maxxx, w przeszłości związany był m.in. z Radiem TOK FM i Radiem Kolor.

Jak już informowaliśmy, w jury programu nie będzie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Nie wiadomo kto ich zastąpi. Pozostali dwaj jurorzy programu to Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Za produkcją wykonawczą "TTBZ" odpowiada firma Endemol Shine Polska.

Zmiany wiążą się z przyjściem do Polsatu nowego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka, ale nie jest pewne na ile to wyłącznie jego decyzje.

Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

Natalia Janoszek pierwszą uczestniczką "Twoja twarz brzmi znajomo 18"

Pierwszą uczestniczką 18. serii programu została aktorka Natalia Janoszek. Poza nią pojawi się jeszcze siedmiu uczestników, w tym osoba niemedialna, wybrana w castingu.

Polsat 17. sezon „Twoja twarz brzmi znajomo” pokazywał w piątki o godz. 20.05, w okresie od 2 września do 4 listopada ub.r. Z danych Nielsena wynika, że średnia oglądalność premierowych odcinków wyniosła 1,48 mln widzów, co przełożyło się na 12,04 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 10,30 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 10,77 proc. w grupie 16-59.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 7,30 proc.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

AI może dyskryminować? "Modele uczą się hakować nasz system myślenia"

AI może dyskryminować? "Modele uczą się hakować nasz system myślenia"

Blisko rekordu w "amerykańskim Lotto". Wygrał prawie 2 mld dolarów

Blisko rekordu w "amerykańskim Lotto". Wygrał prawie 2 mld dolarów

W telewizji wPolsce24 kolęda od dziennikarzy

W telewizji wPolsce24 kolęda od dziennikarzy

Laureat Pulitzera pozywa gigantów AI za naruszenie praw autorskich

Laureat Pulitzera pozywa gigantów AI za naruszenie praw autorskich

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń
Materiał reklamowy

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń

Od sylwestra asystent AI w mObywatelu, a w 2026 r. portfel tożsamości cyfrowej

Od sylwestra asystent AI w mObywatelu, a w 2026 r. portfel tożsamości cyfrowej