SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Stec dołączył do zarządu Cyfrowego Polsatu

Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat, wszedł również w skład zarządu spółki Cyfrowy Polsat. Jego awans ma pomóc w dalszej realizacji synergii między obszarami mediów i telekomunikacji w grupie Zygmunta Solorza-Żaka.

Maciej Stec Article

- Maciej Stec, dzięki znajomości rynku mediów i reklamy oraz potrzeb polskich konsumentów, w doskonały sposób łączy umiejętności kreacji treści oraz ich monetyzacji i jestem przekonany, że będzie stanowił istotne ogniwo zarządu, przyczyniając się do efektywnej realizacji synergii w ramach obszarów mediów i telekomunikacji w Grupie Polsat - mówi Zygmunt Solorz-Żak, przewodniczący rady nadzorczej Cyfrowego Polsatu.

Dołączenie Maciej Steca to kolejna zmiana w zarządzie Cyfrowego Polsatu po tym jak w zeszłym tygodniu odszedł z niego dotychczasowy prezes Dominik Libicki. Nowym prezesem spółki został Tomasz Gillner-Gorywoda, od 2011 roku dyrektor generalny Polkomtelu (więcej na ten temat).

Maciej Stec od maja 2007 roku jest członkiem zarządu Telewizji Polsat oraz dyrektorem sprzedaży i zakupów zagranicznych w tej spółce. W latach 2003-2007 był dyrektorem zarządzającym biura reklamy Polsat Media. Wcześniej był dyrektorem brand & media w domu mediowym OMD Poland. Ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego.

Poza Tomaszem Gillnerem-Gorywodą i Maciejem Stecem obecnie w zarządzie Cyfrowego Polsatu zasiadają bez zmian Tobiasz Solorz (wiceprezes), Dariusz Działkowski (członek zarządu ds. technicznych), Aneta Jaskólska (członek zarządu ds. prawnych, personalnych, administracji i bezpieczeństwa) oraz Tomasz Szeląg (członek zarządu ds. finansowych).

Grupa Cyfrowy Polsat w I półroczu br. miała 2,5 mld zł przychodu i 130 mln zł zysku netto (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Stec dołączył do zarządu Cyfrowego Polsatu

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Scorsese
Brawo Borat! Monetyzuj!
15 8
odpowiedź
User
O rany
a taki byl ladny chlopczyk kiedys... Co oni z tymi wlosami... "Serferzy z Chałup@...
13 8
odpowiedź
User
Maks
Libicki pozostawił poprzeczkę bardzo wysoko, więc trudne zadanie przed człowiekiem. Ale liczę na to, że cp dalej będzie trzymać wysoki poziom.
10 8
odpowiedź
User
Radek
Myślę, że żaden z nich tam z przypadku się nie znalazł. Na pewno są to ludzie doświadczeni znający się na rzeczy z nowymi pomysłami na rozwój polsatu. Jestem z CP już od wielu lat dlatego życzę tej firmie jak najlepiej.
10 8
odpowiedź
User
Kamil
CP trudno będzie w jakiś sposób "popsuć", tak żeby stał się nieatrakcyjny dla klienta. TV mają ok., po połączeniu z Plusem dostęp do telefonii i netu mobilnego jest na naprawdę fajnych warunkach, więc klienci są zadowoleni. Tak że dane osobowe tu wielkiej różnicy nie robią w zarządzie.
10 8
odpowiedź