SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Po 20 latach Henryka Bochniarz przestaje być szefową Lewiatana. Zastępuję ją Maciej Witucki

Konfederacja Lewiatan wybrała nowe władze. Prezydentem został Maciej Witucki, który zastąpił Henrykę Bochniarz. Zajęła ona  stanowisko przewodniczącej rady głównej. Władze powołano na trzyletnią kadencję.

Podczas Zgromadzenia Ogólnego Konfederacji Lewiatan, wybrano nowe władze organizacji. Stanowisko prezydenta objął dotychczasowy wiceprezydent Maciej Witucki, który w ubiegłym roku uzyskał rekomendację zarządu Lewiatana na to stanowisko.

- Lewiatan to najsilniejsza organizacja pracodawców w Polsce. Jesteśmy prawdziwym głosem biznesu, oferującym administracji doskonałą ekspertyzę krajową i międzynarodową. Cieszę się, że wraz z zespołem Konfederacji, będę mógł budować siłę głosu przedsiębiorców w Polsce - powiedział Maciej Witucki.

Henryka Bochniarz na czele rady głównej Lewiatana

Henryka Bochniarz została wybrana na przewodniczącą rady głównej Konfederacji. Rada nadzoruje działalność organizacji.

- Jestem niezwykle dumna, że Lewiatan wyznacza standardy, jak przeprowadzać proces zmiany przywództwa w takich organizacjach jak nasza. Swoje odejście z funkcji prezydenta zapowiedziałam ponad rok temu. Przeprowadziliśmy szereg zmian w Konfederacji, które przygotowały ją na tę zmianę. I dziś jest ten moment, kiedy mogę ze spokojem powierzyć stanowisko prezydenta nowej osobie - powiedziała Henryka Bochniarz, ustępująca prezydent Konfederacji Lewiatan.

Bochniarz skupi się na pracach strategicznych w organizacji.

Na trzyletnią kadencję wybrano także nowe składy zarządu i rady głównej Konfederacji Lewiatan. Media i branżę marketingową reprezentują Edyta Sadowska (nc+, w zarządzie z ramienia Związku Pracodawców Prywatnych Mediów) Bartosz Hojka (Agora, w radzie głównej z ramienia  Związku Pracodawców Prywatnych Mediów) oraz Anna Lubowska (w radzie głównej z ramienia Federacji Związków Komunikacji Marketingowej).

Dołącz do dyskusji: Po 20 latach Henryka Bochniarz przestaje być szefową Lewiatana. Zastępuję ją Maciej Witucki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl