SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Magazyn MiniMini' z nowym wydawcą

Spółka Media Service Zawada przejęła od Wydawnictwa Bauer wydawanie miesięcznika "Magazyn MiniMini", który jest przygotowywany na licencji spółki Canal+ Cyfrowy, nadawcy stacji MiniMini.

'Magazyn MiniMini' z nowym wydawcą

Pierwszy numer tytułu wydanego przez nowego wydawcę ukazał się dzisiaj. Pismo otrzymało nową szatę graficzną (która jednak nadal bazuje na oprawie kanału, a motywem przewodnim jest rybka MiniMini) i ma zwiększoną z 16 do 24 stron objętość. Zawartość merytoryczna miesięcznika pozostała bez zmian. Nie zmieniła się również jego cena, która wynosi 6,99 zł. Pierwszy numer "Magazynu MiniMini" trafił na rynek w nakładzie 50 tys. egz. Do każdego wydania pisma dołączany będzie od teraz dodatek - w pierwszym numerze jest to składanka muzyczna MiniMini Party.

minimini

Ponowne wejście tytułu na rynek wsparte jest kampanią reklamową w telewizji (MiniMini i Boomerang), w prasie adresowanej do dzieci i rodziców oraz w tytułach wydawanych przez Media Service Zawada. Kreację we własnym zakresie przygotował wydawca, a zakupem mediów zajęły się firmy At Media i Discovery Media.

"Magazyn MiniMini" do czerwca br. wydawany był przez Bauera. Ukazywał się jako wydanie specjalne miesięcznika "Mam dziecko".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Magazyn MiniMini' z nowym wydawcą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl