SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Chudzikiewicz w zarządzie Home.pl

Magdalena Chudzikiewicz, która ostatnio pracowała w Polska Press Grupa dołączyła do zarządu Home.pl.

Magdalena ChudzikiewiczArticle

Chudzikiewicz objęła stanowisko CCO (chief commercial officer) i jednocześnie dyrektora sprzedaży i marketingu Home.pl. - Pandemia nieodwracalnie zmieniła i nadal zmienia zachowania konsumentów oraz klientów biznesowych. Obecność firmy w internecie bardziej niż kiedykolwiek stanowi o sukcesie. Misją Grupy home.pl jest z jednej strony udostępnianie technologii, a z drugiej strony wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. home.pl jako lider usług internetowych w Polsce ma największe kompetencje do tego, aby towarzyszyć polskim firmom w transformacji cyfrowej - mówi Magdalena Chudzikiewicz. 

W zarządzie Home.pl zastąpi Piotra Biczysko, który w czerwcu po ośmiu latach odszedł z tej hostingowej firmy, by w połowie lipca wejść w skład zarządu Shopera. W kwietniu nowym prezesem home.pl został Maciej Kornacki, zastępując Marcina Kuśmierza, który w 2020 roku odszedł ze stanowiska i został szefem platformy Shoper.pl.

Ostatnio w Polska Press

Z końcem kwietnia Magdalena Chudzikiewicz odeszła z zarządu Polska Press, nie podając przyczyn. Wraz z nią odszedł też inny członek zarządu, Dariusz Świąder. Z wydawnictwem związana była od 2005 roku. Zaczęła od stanowiska PR managera Polska Press Grupy i rzecznika prasowego, od 2011 roku była dyrektorem pionu marketingu, a od 2012 - szefową segmentu internetowego. Z ramienia zarządu nadzorowała wdrożenie strategii pozyskiwania nowych źródeł przychodów i sprzedaży treści. Od 2015 roku jako członek zarządu Polska Press odpowiadała za obszar internetu, IT, nowych technologii, marketingu.

W ub.r. firma hostingowa Home.pl osiągnęła wzrost skonsolidowanych przychodów o 8,1 proc. do 145,69 mln zł oraz zysku netto z 46,01 do 50,04 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Chudzikiewicz w zarządzie Home.pl

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Obserwator
Magda, gratulacje 😀
odpowiedź
User
dax
Od kiedy Niemcy go kupili przeniosłem hosting
odpowiedź
User
Bartek
Gratulacje 😃 brawo Magda!
odpowiedź