SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Gwóźdź, Marcin Firlej, Marcin Ganclerz i Jan Ciszecki w Nowa TV

Byli dziennikarze Telewizji Polskiej Magdalena Gwóźdź, Marcin Firlej, Marcin Ganclerz i Jan Ciszecki rozpoczęli pracę w kanale Nowa TV (ZPR Media). Przygotowują materiały dla serwisu informacyjnego „24 godziny”.

Jan Ciszecki, Magdalena Gwóźdź, Marcin Firlej Article

Magdalena Gwóźdź od 2009 roku pracowała w redakcji „Panoramy” TVP2, a od stycznia 2011 roku była prezenterką „Panoramy Flesz”, „Panoramy Kraj”, a ostatnio „Panoramy Info”. W serwisie informacyjnym „24 godziny” w Nowa TV Gwóźdź zadebiutowała w środę materiałem o 27. rocznicy zburzenia Muru Berlińskiego.

Marcin Firlej został amerykańskim korespondentem Nowa TV. Obecnie dla „24 godzin” relacjonuje wydarzenia wokół wyborów prezydenckich w USA. W latach 2009-2014 był korespondentem Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej pracował w redakcji „Wiadomości” TVP1 oraz TVN24.

Jan Ciszecki od wielu lat był związany z „Panoramą” TVP2. Był m.in. reporterem i prowadzącym wydań bocznych, a ostatnio pełnił funkcję wydawcy.

Marcin Ganclerz poprzednio przez kilka lat był reporterem TVP Info. Przygotowywał materiały do programów informacyjnych.

Kanał Nowa TV zadebiutował 9 listopada br. na MUX-8, stacja trafiła także do oferty UPC i nc+. Serwis informacyjny „24 godziny” jest emitowany codziennie o godz. 18.30. Prowadzą go na przemian: Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Joanna Dunikowska i Marek Czyż.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Gwóźdź, Marcin Firlej, Marcin Ganclerz i Jan Ciszecki w Nowa TV

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kura - Hurrraaaaaa!
Słusznie dziś p. Sekielski w premierowym programie w Nowa tv podziękował prezesowi Jackowi (temu na K i 6 liter).
13 15
odpowiedź
User
Baron
Materiał Firleja z debiutu bardzo słaby. Wiadomo jaka ogladalnosc ma serwis Nowej/Ósemki?
11 8
odpowiedź
User
Brad Pit z urzędu skarbowego
Gwóźdź podoba do Jennifer Lawrence.
10 13
odpowiedź