SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Rataj w Inner Value

Magdalena Rataj, która niedawno rozstała się z Radiem Nowy Świat, rozpoczęła pracę w agencji relacji inwestorskich Inner Value. Będzie zajmować się PR-em oraz komunikacją z mediami i inwestorami.

Magdalena Rataj w mediach pracuje od ponad 20 lat (fot. materiały prasowe) Article

Rataj przez 20 lat była związana ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi. Rozpoczynała w 2000 roku od studenckiej rozgłośni Radio Afera w Poznaniu, później była reporterką w stacjach Agory, prowadziła też programy w Radiu RMI, Radiu Planeta. Przez pięć lat prowadziła „Wrzuć na luz” w Radiu Eska Poznań, gdzie była też wydawczynią i reporterką.

Ostatnio w Radiu Nowy Świat

Ostatnio pracowała w Radiu Nowy Świat, z którym była związana od początku jego istnienia. Zajmowała się tam promocją (patronatami medialnymi i komunikacją wewnętrzną), współorganizowała koncerty, była wydawczynią, przygotowywała materiały reporterskie.

Na początku roku pożegnała się z RNŚ. Nie podała powodów rozstania, ale na Facebooku pisała wtedy: „To moja decyzja, która, proszę mi wierzyć, dużo mnie kosztowała i nie była dla mnie łatwa, ale nie mam innej możliwości. Musiałam dokonać takiego wyboru. Wygrał rozsądek: muszę bronić pewnych elementarnych granic, które zostały naruszone. Stąd ta łamiąca moje serce i głos decyzja”.

W przeszłości była też reporterką TV Nowa, występowała w „Szymon Majewski show” w TVN. Prowadzi na YouTubie parodystyczny kanał „Kobieta Rakieta”.

Agencja komunikacyjna Inner Value w 2019 roku zanotowała spadek przychodów sprzedażowych o 15,7 proc. do 4,51 mln zł. Za to dzięki ograniczeniu kosztów operacyjnych o 15 proc. i dużemu wzrostowi wpływów finansowych jej zysk netto poszedł w górę z 53,9 do 231,8 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Rataj w Inner Value

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
:)
Kto to jest?
5 7
odpowiedź
User
Ironiczny
Byłem fanem Kobiety Rakiety. Szkoda że już przestała to ciągnąć!!!! Magda DO DZIEŁA!!!!
2 0
odpowiedź
User
eMeM
Dajesz, Magda! Super! :)
1 0
odpowiedź