SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Lubelska, Agnieszka Suliborska, Krzysztof Migas i Oktawian Piechulek w Walk Events

Pracę w agencji Walk Events zaczęli Małgorzata Lubelska jako senior production manager, Agnieszka Suliborska jako senior project manager, Oktawian Piechulek jako senior event manager oraz Krzysztof Migas jako event manager.

Od lewej: Małgorzata Lubelska, Agnieszka Suliborska, Oktawian Piechulek, Krzysztof MigasArticle

Małgorzata Lubelska jest związana z rynkiem eventowym i teatralnym od 2006 roku. Zajmowała się organizacją eventów, festiwali i prowadzeniem szkoleń dotyczących obsługi dźwiękowej i multimedialnej. Pracowała w m.in. Teatrze Polskim we Wrocławiu, Event Serwis czy GMB Pro Sound. Poprzednio przez cztery lata pracowała w grupie Trias (obecnie VES), gdzie kolejno pełniła funkcje kierownika działu realizacji, kierownika projektów i senior new business managera. W Walk Events jako senior production manager będzie odpowiedzialna za nadzór realizacji od strony produkcyjnej oraz wsparcie działu kreacji.

Agnieszka Suliborska w agencji  jako senior project manager będzie zajmowała się koordynacją projektów cross-marketingowych, wykraczających poza same działania eventowe. Przez ostatnie pięć lat pracowała w regionalnych i globalnych strukturach koncernu Oriflame. Jako global conference & event manager odpowiadała za organizację konferencji i eventów oraz zarządzając programami incentive na całym świecie, m.in. w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Singapurze, Dubaju i RPA.

Oktawian Piechulek w Walk Events jako senior event manager będzie odpowiedzialny za planowanie, produkcję i realizację wydarzeń specjalnych, a także przygotowywanie ofert new businessowych. W branżą event marketingu jest związany od ponad 7 lat. Początkowo był koordynatorem ds. organizacji wydarzeń sportowych w Trefl Sopot, a potem specjalistą ds. organizacji imprez w Ergo Arenie. Ostatnio był związany z agencją Live, najpierw jako event manager, a później senior event manager. Przygotowywał tam kompleksowe oferty dla klientów oraz koordynował pracę zespołu zajmującego się produkcją wydarzeń m.in. Orlen Warsaw Marathon, Bicia rekordu Guinnesa w drifcie, Wyścigu Samolotu Odrzutowego Ts-11 Iskra z samochodem sportowym Toyota GT czy Verva Street Racing Edycja Specjalna.

Krzysztof Migas w Walk Events jako event manager będzie zajmował się kompleksową obsługą wydarzeń i obsługą klientów. W branża mediów i marketingu jest związany ponad 12 lat. Początkowo pracował w Radiu ZET, gdzie wspierał dział handlowy i prowadził analizę oraz badania mediów. Potem w Grupie TVN zajmował się promocją  kanałów TVN, TVN Turbo, TVN Style oraz TVN Meteo. Produkował wieloetapowe akcje specjalne oraz imprezy transmitowane w telewizji, m.in. Orange Warsaw Festiwal, konkursy „WOW! Music Awards” i „Bursztynowy Słowik” oraz siedem edycji plebiscytu „Męska Rzecz”. W ostatnich latach zarządzał własną agencją Everything Everything, której klientami były m.in. TVN, BMW, Porsche czy Tauron.

- Małgorzata posiada ogromną wiedzę na temat aspektów technicznych produkcji eventów, co daje nam dużą przewagę konkurencyjną. Krzysztof z kolei ma doświadczenie w tworzeniem wydarzeń dla telewizji, Agnieszka w organizacji eventów korporacyjnych, a Oktawian w produkcji projektów masowych - wylicza Bartosz Bieszyński, dyrektor zarządzający Walk Events. - Zatrudnienie czterech osób z seniorskim doświadczeniem to dla nas duża i jednocześnie niezbędna inwestycja. Postawiliśmy przede wszystkim na ludzi ze specjalistycznym know how oraz dojrzałością zawodową, ponieważ zależy nam na stworzeniu zespołu o bardzo szerokich kompetencjach - dodaje.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Lubelska, Agnieszka Suliborska, Krzysztof Migas i Oktawian Piechulek w Walk Events

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl