SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mały Głód porywa Maffashion, Cajmel i Honey w kampanii Danio Extra (wideo)

Danone Polska rozpoczęło akcję reklamującą trzy nowe smaki serków Danio Extra. W akcji u boku Małego Głoda udział biorą blogerki Maffashion, Cajmel i Honey. Działania przygotowały i prowadzą firmy VML, Mediacom, ATW Communications i Marketing House.

Article

Kampania Danio Extra została pomyślana jako historia porwania przez Małeg Głoda, brand hero marki Danio, trzech blogerek: Juli „Maffashion” Kuczyńskiej, Cajmel oraz Honey.

Bohater przedstawia swoje żądania, którymi są chęć udziału w programie Łukasza Jakóbiaka oraz zaprojektowanie przez Staff by Maff, firmę odzieżową należącą do Julii Kuczyńskiej, koszulek, na których będzie widniała jego podobizna. Dodatkowym postulatem jest przyznanie przez „rzecznika Danio”, że tylko on jest „extra”. Blogerki zostaną uwolnione, gdy Mały Głód będzie mógł wziąć udział w reklamie telewizyjnej, której główną bohaterką miała zostać Maffashion.

Celem kampanii jest niestandardowe zaprezentowanie trzech nowych smaków Danio Extra. Działania prowadzone są na stronie glodomiancy.pl oraz w serwisach społecznościowych.

Jak mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dawid Szczepaniak z agencji VML Poland, która przygotowała kreację kampanii, obecny etap akcji jest zapowiedzią właściwych działań reklamowych.

- Cała fabuła porwania zakończy się spotem telewizyjnym - nad akcją pracowaliśmy wspólnie z agencją Y&R, która go przygotowała. Najbardziej charakterystyczną cechą kampanii jest prowadzenie jej nie tylko w kanałach własnych marki (profil Małego Głoda, program lojalnościowy Głodomaniacy.pl), ale także na profilach i blogach osób, które zaprosiliśmy do współpracy - na tę chwilę są to trzy blogerki modowe, w trakcie kampanii przybędą kolejne osoby - opisuje Szczepaniak.

Zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy Mediacom, działaniami PR - agencja ATW Communications, a za obsługę akcji w ramach programu Głodomaniacy odpowiada agencja Marketing House.

Dołącz do dyskusji: Mały Głód porywa Maffashion, Cajmel i Honey w kampanii Danio Extra (wideo)

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WNM
Co za gniot, ale wpisuje się w trynd, jest blogosfera i mafaszion.
30 9
odpowiedź
User
Kefir
Źenada - blogerki w Danio. Przestaję kupować Danio.
25 9
odpowiedź
User
nuda
nuda, sztywność...
25 9
odpowiedź