SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Mamy klimat” - Małgorzata Kożuchowska w akcji promującej fotowoltaikę (wideo)

Ruszyła kampania pod hasłem „Mamy klimat” zachęcająca do instalacji paneli fotowoltaicznych na dachach domów jednorodzinnych. Akcję - z udziałem aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej - organizują Ministerstwo Klimatu, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz PKO Bank Polski.

Article

Celem kampanii jest budowanie świadomości możliwości płynących z wykorzystania energii odnawialnej w polskich domach jednorodzinnych oraz rozwijanie naszego rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Organizatorzy akcji podkreślają, że Ministerstwo Klimatu i NFOŚiGW od 30 sierpnia ub.r. realizują rządowy program „Mój Prąd”, w ramach którego przeznaczono miliard zł na dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych o mocy 2-10 kW. Do programu zgłosiło się już ponad 73 tys. Polaków, którzy zainstalowali panele o łączne mocy 408 MW.

„Mój Prąd” został też zintegrowany z innym rządowym programem „Czyste Powietrze” (budżet 103 mld zł na wymianę tzw. kopciuchów i termomodernizację domów jednorodzinnych). Od 15 maja potencjalni beneficjenci „Czystego Powietrza” mogą uzyskać dotację również na montaż instalacji fotowoltaicznej, bez konieczności składania dwóch osobnych wniosków.

 

W kampanii występuje aktorka Małgorzata Kożuchowska.

Akcja jest realizowana od 1 czerwca, obejmuje telewizję oraz internet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Mamy klimat” - Małgorzata Kożuchowska w akcji promującej fotowoltaikę (wideo)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Really
Mnie nie zachęca ...
1 0
odpowiedź
User
Derek
Czy ktoś wie co to za piosenka w tle?
6 0
odpowiedź
User
zenada
Jak się ma kredyt do spłacenia to trudno wybrzydzać;-)
2 0
odpowiedź
User
Snowid
Niby to dlaczego mam posłuchać Kożuchowskiej? Ona wzięła za reklamę kilka tysięcy złotych, ja muszę "wywalić" drugie tyle na fotowoltaikę! Kożuchowska JEST ekspertem od instalacji foto .... czy od brania kasy?
0 0
odpowiedź
User
wujek
Niby to dlaczego mam posłuchać Kożuchowskiej? Ona wzięła za reklamę kilka tysięcy złotych, ja muszę "wywalić" drugie tyle na fotowoltaikę! Kożuchowska JEST ekspertem od instalacji foto .... czy od brania kasy?


Ta Pan jest zjawiskiem na miarę Karolaka - nie zagrała w sumie nigdy w dużym filmie kinowym dobrej roli, nawet jednej. Od 20 lat gra w serialach. A jednocześnie jest dla kobiet ikoną sukcesu. To świadczy albo o kobietach albo i ikonie.
2 0
odpowiedź