SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MapaMap na Androida w Plusie

Klienci sieci komórkowej Plus posiadający telefony z systemem Android mogą korzystać z nawigacji MapaMap. Aplikacja pozwala na korzystanie z nawigacji bez konieczności transmisji danych. Przed zakupem użytkownicy Plusa mogą sprawdzić jej działanie w bezpłatnym okresie testowania.

MapaMap na Androida w Plusie

MapaMap jest nawigacją typu offline, co oznacza, że system nawigacyjny wraz z pakietem map jest instalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci. Dzięki temu do korzystania z map nie jest potrzebne łączenie się z internetem.

Z nawigacji MapaMap można korzystać w trakcie podróży samochodem, a także podczas wycieczek pieszych lub rowerowych. W bazie danych mapowych dostępne są piesze szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe oraz dane o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia baza obiektów POI, wśród których są obiekty noclegowe i gastronomiczne, muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

System nawigacyjny MapaMap przeznaczony jest dla telefonów i tabletów z systemem Android. W sieci Plus przez trzy dni można go testować bez żadnych kosztów. W tym celu należy wysłać bezpłatny SMS o treści MapaMap na numer 8045. W odpowiedzi użytkownik otrzymuje wiadomość SMS z linkiem, który umożliwia pobranie i instalację nawigacji. Koszt korzystania po trzydniowym bezpłatnym okresie testowym wynosi 7,38 zł brutto za 30 dni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MapaMap na Androida w Plusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl