SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Dec już nie nadzoruje Polska Press

Marcin Dec, do niedawna prezes agencji mediowej Sigma Bis (należy do PZU i Orlenu) przestał być członkiem rady nadzorczej wydawnictwa Polska Press Grupa. Zasiadał w niej od 2021 roku.

Marcin Dec został członkiem rady nadzorczej Polska Press wiosną 2021 roku, gdy wydawnictwo było przejmowane przez koncern paliwowy Orlen. Był już wtedy prezesem i CEO agencji mediowej Sigma Bis. 

Wówczas przewodniczącym RN został Tomasz Jakubiak z PGE Ventures, a pozostałymi członkami Marcin Jankowski i Magdalena Skowyrska z Orlenu. Wszyscy zostali powołani przez nowego właściciela. 

Dosłownie kilka dni później został prezesem Polska Press - funkcję tę pełnił jednak zaledwie kilka miesięcy. Na stanowisku tym zastąpił go wówczas Tomasz Przybek. 

Pod koniec ub. tygodnia Marcin Dec został odwołany - po blisko 4 latach - z fotela prezesa Sigmy Bis. Jego miejsce zajął Jaromir Sroga, w przeszłości związany przez wiele lat m.in. z Grupą Eurozet. 

Obecnie w radzie nadzorczej Polska Press zasiadają: Paweł Bzowski (przewodniczący) oraz członkowie Magdalena Skowyrska i Marcin Jankowski. Prezesem wydawnictwa jest Zenon Nowak, a członkami zarządu: Elżbieta Żuraw i Mirosław Mazurowski. 

Dołącz do dyskusji: Marcin Dec już nie nadzoruje Polska Press

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karol
No to chyba czas na nadzorowanie czegoś u Sakiewy, albo może siostry mają jakiś wakat.
7 8
odpowiedź
User
JMP
Raczej czas na nadzorowanie wózka paletowego w Biedronka Pruszków.
8 8
odpowiedź
User
Pablo
Spoko gosc. Szkoda, teraz samych politycznych biora. Miernych ale wiernych.
12 13
odpowiedź