SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Ciesielski prezesem Express Media, Tomasz Wojciekiewicz członkiem zarządu

Marek Ciesielski został nowym prezesem spółki Express Media, należącej do Polska Press Grupy. Dotychczasowy prezes Tomasz Wojciekiewicz pozostaje we władzach firmy jako członek zarządu.

Fot. paweldemus.plArticle

Nowy prezes Express Media Marek Ciesielski od siedmiu lat jest prezesem oddziału Polska Press Grupy w Bydgoszczy, który wydaje m.in. „Gazetę Pomorską”.

- Powiększenie składu zarządu spółki Express Media ma na celu zdynamizowanie rozwoju jej produktów w segmencie online. Marek Ciesielski jest doświadczonym menadżerem, a jego strategiczne podejście do internetowego rozwoju wydawnictwa pomoże nam ten cel osiągnąć - tłumaczy Dariusz Świąder, wiceprezes Polska Press Grupy.

Dotychczasowy prezes Tomasz Wojciekiewicz jako członek zarządu Express Media będzie odpowiedzialny za zarządzanie i dalszy rozwój drukarni w Bydgoszczy, która jest jedną z najnowocześniejszych zakładów w portfolio Grupy.

- Tomasz Wojciekiewicz jest ekspertem na rynku usług poligraficznych. Przez kilkanaście lat budował pozycję bydgoskiej drukarni Express Media w Polsce. Jesteśmy przekonani, że jego wiedza i doświadczenie pozwolą na dalszy rozwój drukarni w najbliższych latach - mówi Świąder.

Spółka Express Media w swoim portfolio ma dwa dzienniki: „Express Bydgoski” oraz „Nowości - Dziennik Toruński” (wydawca zapewnia, że oba tytuły pozostają niezależnymi dziennikami od siebie jak i od „Gazety Pomorskiej” wydawanej przez bydgoski oddział Polska Press Grupy), kilkanaście tygodników regionalnych, a także drukarnie.

Z danych ZKDP wynika, że w styczniu br. średnia sprzedaż ogółem „Nowości - Dziennika Toruńskiego” wyniosła 12 104 egz., a „Expressu Bydgoskiego” - 10 857 egz.

Dołącz do dyskusji: Marek Ciesielski prezesem Express Media, Tomasz Wojciekiewicz członkiem zarządu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mirabelska
cale szczescie ze t.wojciekiewicz został z zarządzie , to w pewnym sensie czlowiek legenda z drugiej strony idzie nowe
odpowiedź
User
Adam
A ja się cieszę i gratuluję. Znam chłopa i wiem, że zna się na robocie. I nie jest to mój kolega, ani ja nie jestem z powiązany z Polska Press. Gdyby ludzie lubili zmiany, to widzieliby w nich możliwości, a nie tylko strach o własną posadę.
odpowiedź
User
gołk
eee tam zmiany.
odpowiedź