SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marek Lipka, Michał Sacha i Jean-Francois Dohogne dołączają do zarządu Carrefour Polska

Marek Lipka, Michał Sacha i Jean-Francois Dohogne dołączyli do zarządu Carrefour Polska. Ten ostatni obejmuje ponadto funkcję dyrektora finansowego, nieruchomości i ekspansji.

Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska (mat. prasowe) Article

Dotychczas w zarządzie Carrefour Polska zasiadali: Christophe Rabatel - prezes, Justyna Orzeł - wiceprezes, sekretarz generalny i dyrektor zasobów ludzkich, Jadwiga Zientara - wiceprezes, Tareck Ouaibi - wiceprezes i dyrektor operacji.

Teraz dołączyli do nich: Marek Lipka - członek zarządu, dyrektor handlowy i supply chain, Michał Sacha – członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych oraz Jean-François Dohogne – członek zarządu, dyrektor finansowy, nieruchomości i ekspansji.

Nowym dyrektorem finansowym, nieruchomości i ekspansji w randze członka zarządu został Jean-François Dohogne. Zastąpił on na tym stanowisku Jadwigę Zientarę, która pozostaje wiceprezesem zarządu Carrefour Polska do 31 marca br. Od 1 kwietnia br., funkcję wiceprezesa przejmuje w pełni Jean-François Dohogne. Jednocześnie Jadwiga Zientara objęła funkcję dyrektora finansowego, bezpieczeństwa IT i usług finansowych w Carrefour Rumunia.

Jean-François Dohogne jest dyrektorem zarządzającym z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarach finansowych w różnorodnych sektorach. W ciągu ostatnich 8 lat pełnił m.in. funkcję dyrektora finansowego różnych jednostek biznesowych w bpost (Belgijskiej Grupie Pocztowej), a także odpowiadał za fuzje i przejęcia, wyceny oraz analizę kosztową. Przed dołączeniem do bpost pracował jako konsultant w McKinsey & Company oraz w bankowości. Do Carrefour Polska dołączył w listopadzie 2019 roku jako zastępca dyrektora finansowego.

Carrefour Polska to sieć handlowa z ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Lipka, Michał Sacha i Jean-Francois Dohogne dołączają do zarządu Carrefour Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl