SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Marek Pawłat, Aleksandra Rosiak, Aleksandra Dębska, Kamila Wyrwas i Radosław Pawlak w Sotrenderze

Pracę w firmie badawczej Sotrender rozpoczęli Marek Pawłat, Radosław Pawlak i Kamila Wyrwas. Do zespołu spółki po stażu na stałe dołączyły też Aleksandra Rosiak i Aleksandra Dębska.

Od lewej: Marek Pawłat i Radosław Pawlak Article

Marek Pawłat objął w Sotrenderze nowo utworzone stanowisko business development managera. Będzie odpowiadał przede wszystkim za nawiązywani i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami.

Poprzednio przez ponad cztery lata pracował w SentiOne, kolejno jako szef sprzedaży i wiceprezes ds. rozwoju biznesu. Wcześniej był związany m.in. z agencją interaktywną ClickHouse. Realizował międzynarodowe projekty m.in. dla firm Huawei, Electrolux, LG oraz mBank.

Aleksandra Rosiak i Aleksandra Dębska dołączył na stałe do zespołu sprzedaży i obsługi klienta Sotrendera pod trzymiesięcznym stażu. Będą zajmowały się wzmacnianiem relacji z klientami i bieżącym rozwiązywaniem ich wątpliwości co do usług firmy.

Radosław Pawlak jako research project manager będzie odpowiadał w Sotrenderze m.in. za prowadzenie i koordynowanie projektów analitycznych, przygotowywanie badań, identyfikowanie potrzeb klienta, oraz bieżące wsparcie działu sprzedaży oraz analiz. Wcześniej pracował w sektorze badań, zajmując się m.in. tworzeniem strategii rozwoju dla przedsiębiorstw z sektora publicznego. Jako koordynator zrealizował ponad 20 projektów badawczych w całym kraju.

Kamila Wyrwas dołączyła do zespołu data science Sotrendera. Jako analityk zajmować się będzie opracowywaniem raportów badawczych i rozwojem wewnętrznej struktury analitycznej. Kamila swoje doświadczenie zdobywała w międzynarodowym biurze rachunkowym, a następnie na stanowisku młodszego specjalisty ds. CRM i analiz biznesowych jednej z firm farmaceutycznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marek Pawłat, Aleksandra Rosiak, Aleksandra Dębska, Kamila Wyrwas i Radosław Pawlak w Sotrenderze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl