SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Różycki i Tomasz Waligóra zarządzają Pathfinder 23

Z początkiem sierpnia Pathfinder 23, największa agencja z grupy Brand New Galaxy, będzie miała nowy, dwuosobowy zarząd. Agencją zarządzać będą Marek Różycki i Tomasz Waligóra - obaj w randze co-managing directorów.

Marek Różycki i Tomasz Waligóra, fot. Przemek Chudkiewicz Article

W sierpniu Marek Różycki obejmie stanowisko managing director business, a Tomasz Waligóra managing director products & services w Pathfinder 23. Ich zadaniem jest wdrożenie nowej strategii działania agencji, adekwatnej do zmieniających się potrzeb globalnych klientów (m.in. Coty, Bayer, Royal Canin, 3M, Lindt).

Menadżerowie związani są z Brand New Galaxy od początku istnienia tej grupy marketingowo-technologicznej, zakładali także Pathfinder 23.

- Obserwujemy ciągłą ewolucję potrzeb klienta wynikającą z szybkiego rozwoju samego E-commerce, technologii, jak i coraz większej dostępności danych. Przyszłość widzimy w coraz większej integracji – produkty i usługi odpowiadają lub wyprzedzają potrzeby biznesowe klientów, jednocześnie rośnie poziom ich złożoności i osadzenia w danych. To powoduje, że potrzebne jest łączenie zespołów sprzedażowych i Client Service z inżynierami lub konsultantami od strategii, produktów i danych – tłumaczy Tomek Waligóra. Nowa struktura zarządu odpowiada na tę potrzebę – wychodzimy z różnych doświadczeń i kompetencji, dlatego teraz łączymy siły, żeby wspólnie przeprowadzić ten proces integracji - dodaje zgodnie Marek Różycki.

Dziurbiejko i Domżał w nowym zespole BNG

Pełniąca do tej pory funkcje CEO Julia Dziurbiejko oraz executive vice president Szymon Domżał wchodzą w skład nowo utworzonego zespołu w ramach Brand New Galaxy, którego celem jest praca nad rozwojem zintegrowanej oferty e-commerce spółek BNG oraz wspieranie i współpraca ze wszystkimi agencjami w grupie.

Pathfinder 23 zajmuje się aktywacją marek w obszarze e-commerce. Zespół agencji liczy obecnie ponad 250 osób.

Dołącz do dyskusji: Marek Różycki i Tomasz Waligóra zarządzają Pathfinder 23

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
iwo
Bravo Tomek! Duma!
odpowiedź