SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marek Starybrat wraca do Radia Zet

Po niemal siedmioletniej przerwie na antenę Radia Zet (Eurozet) wraca Marek Starybrat. Od 1 lutego br. współpracuje z zespołem programowym stacji, wiosną będzie go można usłyszeć na antenie.

Marek Starybrat, fot. EurozetMarek Starybrat, fot. Eurozet

Starybrat zaczynał przygodę z mediami w wałbrzyskim Radiu BRW. Następnie podjął pracę we wrocławskim Radiu Kolor. W 1998 roku wygrał konkurs na prezentera Radia Zet, z którym był związany do 2015 roku. Od końca lat 90. XX wieku był tam gospodarzem pasma emitowanego od 5.00 do 7.00 (od 7.00 nadawany był wówczas główny poranek, który prowadził Wojciech Jagielski). Potem Starybrat już współprowadził całe poranne bloki „Dzień dobry bardzo”, m.in. w parze z Jarosław Budnikiem i Anną Dziewit.

Po odejściu z Radia Zet Marek Starybrat pracował w Rock Radiu (2015 - 2017 rok), skąd odszedł z przyczyn osobistych. Po kilku miesiącach przerwy na początku 2018 roku wrócił do tej rozgłośni, by zostać m.in. gospodarzem audycji „Przystanek Rocka”. Od lutego 2019 roku pracował w Radiu Zachód, gdzie był szefem redakcji „Radioporanka” - porannej audycji tej rozgłośni -  oraz jednym z prowadzących poranne pasmo. 

Teraz wraca do Radia Zet i ma już pracować nad koncepcją swojego nowego programu, który zadebiutuje na antenie wiosną 2022 roku. Nadawca nie podaje na razie dalszych informacji o przygotowywanej audycji.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Redaktorem naczelnym Mariusz Smolarek

Radio Zet podało w poniedziałek, że mieszkający w Kijowie polski dziennikarz i producent telewizyjny Marek Sierant, został korespondentem tej rozgłośni na Ukrainie. Ma za zadanie na bieżąco relacjonować wydarzenia wokół konfliktu rosyjsko-ukraińskiego.

Od września 2021 roku redaktorem naczelnym Radia ZET jest Mariusz Smolarek.

Udział Radia Zet pod względem słuchania w 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 13,1 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej wynik zwiększył się o 0,6 pkt. proc. - najbardziej w zestawieniu.

Dołącz do dyskusji: Marek Starybrat wraca do Radia Zet

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
paparapa
No to rmf zaorany.
odpowiedź
User
Gryglas
Fajnie! Może odda ludziom pożyczone pieniądze?
odpowiedź
User
sea
Trzeba się przygotować do wejścia w skład GK ORLEN :)
odpowiedź