SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maria Niedźwiecka i Piotr Fiedorczyk w radzie nadzorczej Radia Białystok

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła w środę konkurs na czterech członków rady nadzorczej publicznego Radia Białystok.

Maria Niedźwiecka i Piotr Fiedorczyk  w radzie nadzorczej Radia Białystok

Członkami RN Radia Białystok zostali: Piotr Fiedorczyk - doktor nauk prawnych i pracownik naukowy Uniwersytetu w Białymstoku, radca prawny, w latach 1997-2003 wiceprzewodniczący RN Radia Białystok, a w latach 2004-2008 przewodniczący Rady Programowej tej rozgłośni; Piotr Niczyporuk - doktor nauk prawnych, profesor Uniwersytetu w Białymstoku, radca prawny, członek Komisji Praw Antycznych PAN; Maria Niedźwiecka - ukończyła Wydział Administracyjno-Ekonomiczny na Uniwersytecie w Białymstoku, organizatorka młodzieżowych imprez kulturalnych i działaczką ruchu studenckiego, była wicedyrektor Teatru Dramatycznego w Białymstoku; Marek Proniewski - profesor Uniwersytetu w Białymstoku, doktor habilitowany nauk ekonomicznych z doświadczeniem w radach nadzorczych spółek prawa handlowego.

Przedstawiciela do rady ma jeszcze zgłosić minister skarbu w porozumieniu z ministrem kultury. Rada w pełnym składzie ma wybrać nowe władze tej rozgłośni.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maria Niedźwiecka i Piotr Fiedorczyk w radzie nadzorczej Radia Białystok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl