SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mars wprowadza nową platformę kreatywną marek gum do żucia „Chew good”

Mars, właściciel marek gum do żucia Orbit, Extra, Freedent i Yida zdecydował się na ich repozycjowanie. Wprowadza w tym celu nową platformę komunikacyjną „Chew good” („Żuj dobrze”). 

To najważniejsza zmiana w brandingu marek gum do żucia firmy Mars od 100 lat.

Nowa platforma komunikacji kieruje swój przekaz do konsumentów do 25. roku życia, wedle badań najbardziej zainteresowanych produktem. Koncept kreatywny opiera się na wewnętrznej refleksji, co guma do żucia ma dać klientowi oprócz pewności siebie i atrakcyjności.

„Żuj dobrze” pokazuje "niekonwencjonalne momenty" przy użyciu przełomowej, popowej, dziwacznej estetyki nazwanej przez Mars "Chewtopia".

Globalne wydatki mediowe na nową kampanię „Chew good” na całym świecie oscylują w granicach 50 mln dolarów.

Pierwsza odsłona działań reklamowych promujących nową platformę obejmuje pięć kreacji wideo "Mind Mouth", których celem jest zwrócenie uwagi na powszednie sytuacje, takie jak spotkanie, czytanie w bibliotece lub uczestnictwo w wykładzie.

Oprócz materiałów filmowych, "Chew Good" obejmie szereg aktywacji marki na rynkach lokalnych, podcastowe materiały radiowe, soczewkę AR Snapchat oraz duże aktywności w mediach społecznościowych.

Autorem platformy „Chew good” jest agencja Energy BBDO i Omnicom.     
 

Dołącz do dyskusji: Mars wprowadza nową platformę kreatywną marek gum do żucia „Chew good”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl