SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Piotrzkowska i Piotr Kuc w Pathfinder 23

Do Pathfinder 23, agencji e-commerce wchodzącej w skład grupy Brand New Galaxy, dołączyła Marta Piotrzkowska obejmując stanowisko operations director oraz Piotr Kuc jako business director.

Marta Piotrzkowska i Piotr KucArticle

Marta Piotrzkowska w Pathfinder 23 odpowiadać będzie za usprawnienie procesów zarządzania agencją. Dotychczas wspierała klientów nie tylko strategicznie, ale także efektywnie prowadziła zespoły agencyjne. Współtworzyła struktury, usługi oraz zasady realizacji projektów w agencji reklamowej w Ars Thanea Syzygy Group. To ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem marketingowym i menadżerskim z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, rozwijanymi zarówno w polskich, jak i międzynarodowych strukturach. Przez ponad 15 lat w agencjach reklamowych współpracowała z lokalnymi i globalnymi markami takimi jak Danone, PLL LOT SA, Riot Games, Coca Cola, Nokia, IKEA, PZU czy Noble Bank.

Piotr Kuc jako business director od marca koordynuje obsługę kluczowego, globalnego klienta agencji.

Kuc posiada 30-lat doświadczenia w transformowaniu biznesu i skalowaniu zysków. Wcześniej pracował w wielokulturowych strukturach specjalizujących się w strategicznym rozwoju marek Związany był z markami takimi jak Eveline, Coty, Novartis, Gerber oraz USP.

Zespół Pathfinder 23 liczy obecnie blisko 300 osób. Wśród klientów agencji znajdują się między innymi P&G, Coty, Bayer, Royal Canin, 3M, Lindt i inni. Agencja należy do Brand New Galaxy (BNG,) platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Pathfinder 23 zajmuje się aktywacją marek w obszarze e-commerce.

Dołącz do dyskusji: Marta Piotrzkowska i Piotr Kuc w Pathfinder 23

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl