SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Materiały z mundialu w Brazylii w ofercie Agencji TVN

Agencja TVN będzie dystrybuować materiały wideo z mistrzostw świata w piłce nożnej dostarczane przez SNTV,  jedną z czołowych agencji specjalizujących się w produkcji newsowych materiałów wideo o tematyce sportowej.

Article

Klienci serwisu agencyjnego x-news otrzymają ponad 300 newsowych klipów wideo przygotowywanych przez ekipy reportersko-produkcyjne SNTV stacjonujące w Brazylii. Przed mistrzostwami będą to materiały z prezentacjami 12 miast gospodarzy, stadionów, baz treningowych, a także wizytówki 32 drużyn i gwiazd. W trakcie turnieju w x-news codziennie publikowane będą klipy z konferencji prasowych, treningów, a także materiały typu breaking news. W serwisie znajdą się również zapowiedzi wszystkich 64 meczów, komentarze zawodników, trenerów i kibiców oraz mundialowe ciekawostki i tzw. „michałki”. Wszystkie klipy tłumaczone będą na język polski.

Łącznie SNTV planuje wyprodukować w czasie mistrzostw ponad 1500 materiałów wideo i zebrać ponad 2000 wypowiedzi. Redakcja sportowa Agencji TVN przygotuje na tej podstawie 300 klipów wideo, poruszając najciekawsze z punktu widzenia polskiego widza tematy.

>>> 64 mecze mundialu w TVP1, TVP2 i w internecie, 12-osobowa ekipa w Brazylii

- Kontent sportowy należy do najchętniej pobieranego z serwisu agencyjnego x-news i oglądanego przez internautów w playerze x-link. Szeroko udostępniając materiały premium z Brazylii dajemy zarówno małym jak i dużym serwisom sportowym możliwość stworzenia atrakcyjnych serwisów specjalnych dotyczących mundialu - mówi Tomasz Nabakowski, dyrektor Agencji TVN.

Agencja TVN działa w ramach TVN Media i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją newsowych treści wideo. Jej klientami są polskie i zagraniczne media. Agencja oferuje też usługi z zakresu produkcji telewizyjnej, broadcastingu i licencjonowania treści wideo.

Powstała w 1996 roku SNTV to jedna z czołowych światowych agencji informacyjnych specjalizujących się w tematyce sportowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Materiały z mundialu w Brazylii w ofercie Agencji TVN

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl