SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maxime Tallet globalnym dyrektorem kreatywnym w MakoLab

Maxime Tallet zaczął pracę w agencji marketingowo-technologicznej MakoLab na nowo utworzonym stanowisku global creative development directora. Wcześniej pracował m.in. w agencjach Pollete i Horyzon Media.

Article

Jako global creative development director Maxime Tallet będzie zajmował się w MakoLab m.in. kontaktami z klientami w zakresie kreacji, koordynacją pracy zespołów kreatywnych i nadzorem artystycznym nad wysokim poziomem prac. Będzie też odpowiadał, we współpracy z zespołem marketingu, za wdrożenie nowej koncepcji komunikacji i identyfikacji wizualnej agencji.

Firma, której ponad 80 proc. przychodów pochodzi z eksportu i mająca biura w Paryżu, Londynie i na Florydzie, realizuje projekty interaktywne obecne w ponad 60 krajach.

- Zgodnie z przyjętą  strategią, określaną przez nas jako digital agility, konsekwentnie realizujemy zadanie rozwijania kompetencji łączących zaawansowane technologie internetowe i znajomość mechanizmów skutecznej komunikacji marketingowej. Obecnie zrobiliśmy ważny krok we wzmacnianiu kompetencji kreatywnych - opisuje Wojciech Zieliński, prezes MakoLab. - Pozyskanie do współpracy tak doświadczonego fachowca jakim jest Max, który skutecznie rywalizował na rynku francuskim o zlecenia od dużych klientów może pochwalić się wieloma wybitnymi realizacjami, na pewno pozwoli nam odważniej walczyć o budżety na realizację projektów interaktywnych na rynkach międzynarodowych. To również duża szansa dla całego pionu kreatywnego MakoLab, aby poznać metody pracy i sposób tworzenia rozwiązań w obszarze digital na dojrzałych rynkach - dodaje. Agencja MakoLab, której ponad 80 proc. przychodów pochodzi z eksportu, ma biura w Paryżu, Londynie i na Florydzie, realizuje projekty interaktywne obecne w ponad 60 krajach.

Maxime Tallet poprzednio przez 7 lat kierował założoną przez niego agencją kreatywną Polette, realizującą projekty dla takich klientów jak Axa, Dior czy Jones Lang LaSalle. Wcześniej pracował w Horyzon Media, a także w agencjach reklamowych we Francji, Belgii, Hiszpanii, USA, Meksyku i Kanadzie. Jest absolwentem ekonomii na Sorbonie i projektowania graficznego na ESAG Penninghen.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maxime Tallet globalnym dyrektorem kreatywnym w MakoLab

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl