SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w zespole komunikacji mBanku, dołączył Krzysztof Drozd z Polsatu

Kinga Wojciechowska-Rulka, dotychczasowa ekspertka ds. relacji z mediami, przeszła do komunikacji wewnętrznej. Wspólnie z Kacprem Chudzikiewiczem odpowiada za działania komunikacyjne do pracowników. Pracę w biurze prasowym mBanku w roli specjalisty rozpoczął Krzysztof Drozd.

Od lewej: Kamila Borysławska-Świerczek, Krzysztof Drozd, Kinga Wojciechowska-Rulka, Krzysztof Olszewski, Piotr Rutkowski, Kacper Chudzikiewicz, Emilia KasperczakArticle

Od niedawna zespoły biura prasowego i komunikacji wewnętrznej są częścią wydziału komunikacji korporacyjnej mBanku. Kieruje nim Krzysztof Olszewski, rzecznik prasowy. Zespół znajduje się w obszarze komunikacji i strategii marketingowej mBanku, którym w roli dyrektorki departamentu zarządza Iwona Ryniewicz.

Kinga Wojciechowska-Rulka w dziale komunikacji wewnętrznej mBanku

Kinga Wojciechowska-Rulka, dotychczasowa ekspertka ds. relacji z mediami (w mBanku od 13 lat), dołączyła do zespołu komunikacji wewnętrznej. Wspólnie z Kacprem Chudzikiewiczem, ekspertem ds. komunikacji wewnętrznej, odpowiada za działania komunikacyjne banku i grupy skierowane do pracowników. Kacper Chudzikiewicz pracuje w mBanku od czerwca. Ma wieloletnie doświadczenie w komunikacji wewnętrznej, jak i PR. Odpowiadał m.in. za komunikację do pracowników w Alior Banku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W biurze prasowym w roli specjalisty ds. relacji z mediami pracę rozpoczął Krzysztof Drozd. Do mBanku przeszedł z Telewizji Polsat, gdzie odpowiadał za działania public relations i promocję stacji informacyjnych – Polsat News i Wydarzenia 24. Zespół biura prasowego tworzą Emilia Kasperczak, Piotr Rutkowski, Krzysztof Drozd i Krzysztof Olszewski.

W zespole komunikacji korporacyjnej mBanku jest też Kamila Borysławska-Świerczek, ekspertka ds. marketingu treści, która odpowiada za treści i produkcje video.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zespole komunikacji mBanku, dołączył Krzysztof Drozd z Polsatu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Magda
Przecież u nich się nic nie zmieniło, a ogłaszają co najmniej jakby wywrócili strukturę do góry nogami. Ludzie od PR zostają ludzmi od PR, ale okazja jak zawsze do kolejnej fotki była.

eh
odpowiedź
User
Były Polsatowiec
Gratulacje Krzychu!
odpowiedź