SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

mBank pokazuje się z nowej strony

mBank wprowadził zmiany do serwisu internetowego, usprawniając oraz odświeżając wygląd stron www.mbank.pl.

Zmiany dotyczą zarówno strony głównej www.mbank.pl, podstron informacyjnych, jak i serwisu mCAFE oraz niektórych serwisów tematycznych, jak np. stron poświęconych trzeciemu mBank Łódź Maraton. Sukcesywnie uaktualnione zostaną wszystkie strony funkcjonujące w ramach serwisu mBanku. Nowością jest możliwość przejścia do odrębnych stron poświęconych wyłącznie ofercie indywidualnej lub firmowej.

Nadal wyróżnikiem strony www.mbank.pl pozostaje lekko odświeżony pasek nawigacyjny prezentujący poszczególne grupy produktów i usług oferowanych przez bank.

Pozostała część strony głównej podzielona jest animowanym zdjęciem prezentującym osoby tworzące mBank. mBank jako pierwszy, również w poprzednich wersjach stron, zdecydował się pokazać swoich pracowników – czyli „ludzką twarz” banku. 

Lewa część strony zawiera na stałe linki przydatne dla nowych Klientów – Start, przekierowania np. do wniosków oraz pytań i odpowiedzi – Na skróty oraz Wyszukiwarkę.

Prawa część strony poświęcona jest prezentacji najważniejszych Aktualności, Ofercie Tygodnia oraz najświeższym wątkom z Forum. Pozwala to zaawansowanym użytkownikom na szybkie zapoznanie się z bieżącą działalnością banku.

Dla niektórych zaskoczeniem może być fakt, iż na nowej stronie głównej, poza tradycyjnymi kolorami używanymi przez mBank (granatowy i czerwony), pojawia się delikatny róż, a właściwie rozbielona mBankowa czerwień. Kolor ten pozwolił na wyróżnienie stron i wprowadzenie świeżości do dotychczasowej szaty kolorystycznej.

W ramach nowego projektu stron mBank.Cafe, uporządkowane zostało menu, które teraz znajduje się po lewej stronie. Takie rozwiązanie jest bardziej czytelne i lepiej eksponuje poszczególne elementy serwisu.

Przez 5 lat, mKlienci podczas 95 459 053 odwiedzin spędzili na stronach www.mBank.pl 870 lat 4 dni i 2,5 godziny. Ponadto osoby korzystające z usług mBanku przysłały 264 994 wiadomości email, wykonały 7 969 366 telefonów na mLinię i wysłały 506 469 sms-ów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: mBank pokazuje się z nowej strony

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl