SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Medal Europejski dla Nordea Życie

Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. zostało uhonorowane Medalem Europejskim

W VIII Edycji konkursu Towarzystwo wyróżniono za pakiet ubezpieczeń Nordea Multi Ochrona. Nagrodzony produkt jest jednym z nowszych bardziej popularnych ubezpieczeń na życie, kierowanych do osób w różnym wieku oraz sytuacji rodzinnej.

Ubezpieczenie Nordea Multi Ochrona zostało zaprojektowane z myślą o trzech grupach osób: osobach samodzielnych i niezależnych, rodzinach oraz osobach po 50-tym roku życia.

Dla każdej z tych grup Towarzystwo przewidziało odrębny zestaw opcji dodając je do tradycyjnej oferty ubezpieczenia na życie. Opcje obejmują ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, rekompensaty za trwały uszczerbek na zdrowiu oraz świadczenia z tytułu ciężkiej choroby, niezdolności do pracy lub z powodu pobytu w szpitalu. Oprócz opcji świadczeń i rekompensat Nordea proponuje także prezenty - dodatkową wypłatę pełnej kwoty sumy ubezpieczenia wszystkim seniorom, którzy ukończą setny rok życia, a także małżeństwom obchodzącym pięćdziesiątą rocznicę ślubu.

Mówi Paweł Miller, Prezes Zarządu Towarzystwa: "Medal Europejski to dla nas cenna nagroda, którą interpretuję jako potwierdzenie słusznie przyjętej strategii rozwoju naszej oferty. Jestem dumny, że Nordea już po raz drugi została w ten właśnie sposób doceniona. Celem wszystkich edycji Medalu Europejskiego jest przybliżanie w środowisku przedsiębiorców idei integracji Polski z Unią Europejską. Cieszę się, że w tych szczególnych dniach nasze Towarzystwo może mieć swój skromny udział w jej realizacji."

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 23 kwietnia w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Medal Europejski to swoista rekomendacja wyróżnionych produktów wystawiona przez najważniejszą instytucję zajmującą się integracją Polski z Unią Europejską - Urząd Komitetu Integracji Europejskiej (współorganizatora i patrona) oraz przez Business Centre Club. W uroczystościach uczestniczyli, obok przedsiębiorców z BCC, przedstawiciele Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej, członkowie rządu i parlamentu odpowiedzialni za integrację Polski z Unią Europejską. Obecni byli także artyści i publicyści. Gospodarzami imprezy byli: minister Danuta Hübner, Sekretarz Komitetu Integracji Europejskiej, Grażyna Majcher-Magdziak, Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej i Marek Goliszewski, Prezes Business Centre Club.

W ubiegłym roku podczas VI edycji Medalu Europejskiego Nordea została uhonorowana medalem za Ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Medal Europejski dla Nordea Życie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
msdoifh
popatrz tu:

http://ubezpieczenie-na-zycie.blogspot.com
odpowiedź