SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media Impact Polska z nowymi mobilnymi formatami reklamowymi

Dom sprzedaży Media Impact Polska wprowadza trzy nowe formaty rich media: Corner rich media, Floater rich media i Rectangle swipe. To kolejny etap rozwoju oferty reklamowej spółki na urządzenia mobilne.

Article

Corner rich media to forma graficzna pozycjonowana w prawym górnym rogu strony, która za sprawą  animacji zachęca do odkrycia komunikatu, który kryje się „pod” stroną.

Floater rich media emituje się po prawej stronie w formie zakładki. Zakładka po wysunięciu prezentuje na planszy komunikat reklamowy. Ważną właściwością formatu jest fakt, iż floater przemieszcza się wraz z przewijaniem strony.

Z kolei Rectangle swipe składa się z dowolnej liczby powiązanych ze sobą plansz tworzących spójny komunikat. Główna funkcjonalność formatu to dotykowa nawigacja pomiędzy planszami (swipe).

- Formy rich media cieszą się niesłabnącą popularnością. Wprowadzone produkty to odpowiedź na stałe zapotrzebowanie rynku w obszarze niestandardowych rozwiązań mobilnych (floater oraz corner) - mówi Magdalena Jabłońska, dyrektor sprzedaży specjalnej i członek zarządu Media Impact Polska.

Nowe formaty będzie można emitować w modelu pakietowym. Klient ma możliwość dotarcia do odpowiedniej grupy docelowej wybierając jeden z przygotowanych pakietów. Są to: info, biznes, kobieta, facet, moto oraz sport.

Rich media  to formy reklamowe dzięki którym firma może prowadzić komunikację marketingową, skłaniając odbiorcę do interakcji. Sposób prezentowania treści reklamowej pozwala na  zamieszczenie wszystkich elementów przekazu reklamowego w jednym miejscu - chodzi o galerie, wideo, wtyczki społecznościowe, animacje, formularze itp.

Dołącz do dyskusji: Media Impact Polska z nowymi mobilnymi formatami reklamowymi

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Moje imię to nick
Expand Corner od wieków jest w ofercie desktopu.
Nikt z niego nigdy nie korzystał.
Ciekawe czy będą chętni na wersję mobile
odpowiedź