SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Menedżerowie TVN handlują akcjami

TVN poinformowała o kolejnych transakcjach kupna i sprzedaży akcji spółki przez członków firmy w której prezesem jest Piotr Walter.

Wydany po czwartkowej sesji na GPW komunikat przekazuje, że w dniach 6 i 12 marca osoby pełniące w strukturze organizacyjnej spółki funkcje kierownicze i mające dostęp do informacji poufnych oraz kompetencje w zakresie podejmowania decyzji dotyczących rozwoju i perspektyw gospodarczych spółki, kupiły, w transakcjach poza rynkiem regulowanym (w wyniku realizacji praw do nabycia akcji w ramach programu motywacyjnego) 53 385 akcji TVN S.A. płacąc za każdą z nich po 8,66 zł.

Następnie 21 i 22 marca jedna z tych osób na rynku regulowanym sprzedała 1.500 akcji po cenie 27,33 zł, 5.000 akcji po cenie 27,35 i 6.795 akcji po cenie 27,47 zł.za sztukę. Poprzednia sprzedaż akcji przez osobę z kierownictwa spółki miała miejsce 13 marca. Transakcja dotyczyła wówczas 17.405 akcji TVN S.A. po cenie 26 zł za sztukę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Menedżerowie TVN handlują akcjami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl