SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Metamorfoza firmy Energa

Energa w nowy rok z nową nazwą, nowym logo i jako oddział nowego koncernu

W 2005 rok ENERGA Gdańska Kompania Energetyczna SA wchodzi z nową nazwą i nowym logo, jako oddział skonsolidowanej grupy dystrybutorów energii elektrycznej funkcjonującej dotychczas jako tzw. Grupa G-8. Od 1 stycznia 2005 r. odbiorcy prądu na terenie byłego woj. gdańskiego będą klientami Koncernu Energetycznego ENERGA SA Oddział Zakład Energetyczny Gdańsk w Gdańsku.

31 grudnia 2004 r. dotychczasowi dostawcy energii elektrycznej z Elbląga, Gdańska, Kalisza, Koszalina, Olsztyna, Płocka, Słupska oraz Torunia (znani jako tzw. "Grupa G-8") połączyli się w Koncern Energetyczny ENERGA SA z siedzibą w Gdańsku.

Pragnę wszystkich klientów i kontrahentów ENERGI zapewnić, że koncern przejmie wszelkie obowiązki, jakie do tej pory spełniała jako dostawca energii i usług ENERGA Gdańska Kompania Energetyczna SA. Pozostanie wszystko co dobre i sprawdzone, do czego przywykli klienci ENERGI, wprowadzać natomiast będziemy nowoczesne i profesjonalne rozwiązania korzystając z najlepszych doświadczeń, technologii i ludzi wszystkich spółek dystrybucyjnych wchodzących do koncernu - powiedział Waldemar Bartelik, prezes Zarządu ENERGI Gdańskiej Kompanii Energetycznej SA - Wyrażam przekonanie, że połączenie spółek dystrybucyjnych pozwoli lepiej dostosować ofertę do potrzeb klientów i zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Życzę naszym klientom i kontrahentom dalszej owocnej i satysfakcjonującej współpracy z Koncernem Energetycznym ENERGA SA - dodaje Waldemar Bartelik.

Zmiana organizacyjna oraz zmiana nazwy na Koncern Energetyczny ENERGA SA Oddział Zakład Energetyczny Gdańsk w Gdańsku nie wpływa na ważność wszystkich umów zawartych z ENERGĄ Gdańską Kompanią Energetyczną SA. Na wszelkie pytania dotyczące koncernu oraz jego gdańskiego oddziału, obsługi zawartych umów oraz aktualnych spraw klienci mogą otrzymać odpowiedzi pod dotychczas obowiązującymi numerami telefonów w Rejonowych Biurach Obsługi Klienta.

Zmianie ulega nie tylko nazwa, od 1 stycznia 2005 r. zmieniło się także logo gdańskiego dystrybutora energii. Dla odróżnienia od konkurencji przyjęto zastosowanie koloru pomarańczowego sugerującego dynamikę, nowoczesność, energię, ciepło oraz koloru zielonego wskazującego na ekologiczny charakter przedsiębiorstwa, sugerującego bezpieczeństwo i zaufanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Metamorfoza firmy Energa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl