SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Metropolia Poznań szuka agencji do kampanii promującej dbanie o czyste powietrze

Stowarzyszenie Metropolia Poznań planuje jeszcze w tym roku przeprowadzić kampanię edukacyjno-informacyjną dotyczącą jakości powietrza w mieście. Szuka firmy do jej realizacji.

Article

Kampania potrwa do końca br. Jej celem jest zmiana świadomości mieszkańców Poznania w zakresie problematyki jakości powietrza oraz nakłonienie ich do podjęcia i prowadzenia działań na rzecz zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do powietrza.

Działania mają przekazać im informacje o rodzajach zanieczyszczeń i źródłach ich emisji do powietrza oraz na temat ograniczeń odnośnie rodzajów paliw stosowanych do celów grzewczych, wprowadzonych przez tzw. uchwałę antysmogową, oraz związanych z zakazem spalania odpadów, a także wymagań odnośnie klas kotłów dopuszczonych do instalowania na cele grzewcze. Akcja ma też edukować ich co do sposobów poprawy jakości powietrza poprzez działania małej skali „na własnym ogródku” np. promocja transportu publicznego, rośliny oczyszczające powietrze, palenia wysokiej jakości paliwem w piecach i kominkach

Do zadań agencji wybranej w przetargu należeć będzie przygotowanie strategii komunikacji oraz koncepcji kreatywnej kampanii, broszury informacyjno- edukacyjnej o tematyce jakości powietrza, ulotki informacyjnej. Agencja zajmie się też obsługą mediów społecznościowych, przygotowaniem 30-sek. spotu tv, radiowego i plakatów.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 18 września.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Metropolia Poznań szuka agencji do kampanii promującej dbanie o czyste powietrze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl