SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Chyczewski w zespole MCI

Do zespołu MCI dołączył Michał Chyczewski, jako investment partner oraz członek zarządu MCI Partners SA.

Michał Chyczewski w zespole MCI

Michał Chyczewski będzie zajmował się transakcjami M&A w funduszu MCI.EuroVentures oraz rozwojem nowych produktów inwestycyjnych i funduszy, związanych z rynkiem infrastruktury oraz nieruchomości.

Przed dołączeniem do zespołu MCI Management SA, Chyczewski był dyrektorem w Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) odpowiedzialnym za obszar związany z instrumentami finansowania kapitałowego oraz instrumentami inżynierii finansowej. Wcześniej pracował jako pierwszy wiceprezes w Kredobank na Ukrainie (2009), podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa (2007-2009) odpowiedzialny za transakcje prywatyzacyjne oraz nadzór nad instytucjami finansowymi i instytucjami rynku kapitałowego, starszy ekonomista w Banku BPH w Pionie Międzynarodowych Rynków Finansowych (2004-2007) oraz jako konsultant w Arthur Andersen Polska Sp. z o.o. (od 2003 r.). Jest absolwentem kierunku Metod Ilościowych i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej (2004).

Chyczewski wszedł do zarządu  MCI Partners SA, nowo powołanej spółki w 100 proc. zależnej od MCI Management SA, do której w pierwszej połowie br. zostanie wniesione MCI Capital TFI SA oraz usługi asset management. Będzie on odpowiedzialny za transakcje M&A (projekty typu growth i buy-out dla MCI.EuroVentures) oraz za rozwój nowych produktów inwestycyjnych i funduszy związanych z rynkiem infrastruktury oraz nieruchomości.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Chyczewski w zespole MCI

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl