SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Grzeszczyk: z Google Polska do MBridge

Do zespołu agencji MBridge dołączył Michał Grzeszczyk, obejmując nowo utworzone stanowisko business strategy managera. Przeszedł z działu marketingu B2B Google Polska.

Michał Grzeszczyk Michał Grzeszczyk

Michał Grzeszczyk będzie odpowiadał za strategiczne wsparcie obecnych i nowych klientów firmy oraz zarządzanie pracami działu public relations agencji.

Ostatnio Grzeszczyk pracował w Google Polska w dziale marketingu B2B, gdzie odpowiedzialny był za skalowanie narzędzia Google Moja Firma na polskim rynku. Zajmował się też promocją programu trenerów programmatic w Europie Centralnej i Wschodniej.

Poprzednio jako business strategy specialist w iProspect Polska odpowiadał za działania strategiczne w zakresie atrybucji, dobierania kanałów mediowych, estymacji wyników, optymalizacji ścieżki konwersji czy optymalizacji budżetów i  narzędzi.

Jest absolwentem e-biznesu ze specjalnością online marketing na SGH w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Michał Grzeszczyk: z Google Polska do MBridge

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lama
Zgól ten koper synu.
0 0
odpowiedź