SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Olbrychowski odszedł z Deloitte Polska, został szefem Cohn & Wolfe

Michał Olbrychowski objął funkcję szefa agencji doradztwa komunikacyjnego Cohn & Wolfe Poland wchodzącej w skład Grey Group Poland. Ostatnio kierował jednostką Deloitte Communications (Deloitte Polska). Zastąpił Katarzynę Kluk, która się rozstała z agencją Cohn & Wolfe pod koniec sierpnia br.

Michał Olbrychowski Michał Olbrychowski

Olbrychowski ma za zadanie wzmocnić pozycję i rozpoznawalności agencji na rynku oraz zapewnić wzrost przychodów przez zdobywanie nowych klientów.  

- Liczymy, że doświadczenie Michała, który dołączył do grona osób zarządzających Grey Group Poland pomoże nie tylko we wzmocnieniu i dynamicznym rozwoju Cohn & Wolfe, ale także całej grupy poprzez większą integrację usług - powiedziała Anna Pańczyk, CEO Grey Group Poland.   

Od maja 2016 roku Olbrychowski kierował zespołem Deloitte Communications, zajmującym się strategicznym doradztwem w zakresie komunikacji z naciskiem na zrozumienie jej wpływu na reputację organizacji i wsparcie kluczowych procesów biznesowych.

Od 2006 roku przez dekadę związany był z Havas PR, najpierw jako associate director, a przez trzy lata jako dyrektor zarządzający. Wcześniej, przez blisko trzy lata pracował w agencji Mmd Corporate, m.in. jako account manager i head of IT. Łącznie, z branżą komunikacyjną związany jest od 18 lat.

Cohn & Wolfe działa na polskim rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej i produktowej, employer brandingu oraz CSR. Jest częścią Grey Group Poland, która wchodzi w skład koncernu WPP.

Dołącz do dyskusji: Michał Olbrychowski odszedł z Deloitte Polska, został szefem Cohn & Wolfe

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rob
A z panią Kasią Kluk co się stało?
0 0
odpowiedź