SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Sikorski i Andrzej Brzuszkiewicz wydawcami strony głównej Gazeta.pl

Do zespołu Gazeta.pl (Agora) dołączyło dwóch wydawców strony głównej. W połowie czerwca br. współpracę z portalem rozpoczął Michał Sikorski, a od początku lipca pracę zacznie Andrzej Brzuszkiewicz.

Michał Sikorski i Andrzej Brzuszkiewicz (fot. materiały prasowe) Article

Michał Sikorski przez ponad sześć lat związany był z telewizją TVN. W redakcji rozrywkowej odpowiadał za opiekę nad kreatywnym promowaniem programów i seriali w internecie. Prowadził profile w mediach społecznościowych następujących marek i programów: TVN, „Top Model", „Kuchenne rewolucje", „Projekt Lady" oraz „Hotel Paradise". Współprowadził na żywo „Big Brother Nocą" w czasie ostatniego sezonu show. Współpracował także z serwisem Player.pl. Wcześniej zdobywał doświadczenie w redakcji Filmów Fabularnych i Seriali w drugim kanale Telewizji Polskiej. Przez wiele lat był także korektorem materiałów marketingowych spółki Benefit Systems.

Andrzej Brzuszkiewicz to wieloletni dziennikarz, wydawca radiowy, telewizyjny i online, a także szef licznych projektów medialnych. W latach 90. pracował w Radiu ZET. Od 2001, czyli od samego początku istnienia stacji - w TVN24. Był także zastępcą dyrektora programowego RMF FM, wydawcą anteny w Polsat News, szefem działu krajowego w magazynie „VIVA!" oraz wydawcą programu „Na Językach" w TVN. Brzuszkiewicz to współtwórca takich projektów, jak Kontakt 24 w TVN24 i Demaskator 24 w Polska Press. Przed dołączeniem do zespołu Gazeta.pl związany był właśnie z Polska Press.

Według badania Mediapanel w maju br. Gazeta.pl zanotowała 11,86 mln użytkowników i 40,8 proc. zasięgu, a wszystkie serwisy internetowe i aplikacje mobilne Agory - 17,61 mln użytkowników i 60,6 proc. zasięgu.

Dołącz do dyskusji: Michał Sikorski i Andrzej Brzuszkiewicz wydawcami strony głównej Gazeta.pl

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michu
Go Sikorski!
6 5
odpowiedź
User
kumple
Go! Brzuchu!
9 2
odpowiedź