SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Sikorski odpowiada za PR w firmie Wyjątkowy Prezent

Michał Sikorski objął stanowisko specjalisty ds. PR w Wyjątkowym Prezencie. 

Michał SikorskiMichał Sikorski

W zakres obowiązków Michała Sikorskiego wchodzi opracowywanie i realizacja działań PR promujących markę i produkty, budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami mającymi wpływ na wizerunek firmy, koordynowanie działań związanych z komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną (w tym CSR i ESG), prowadzenie biura prasowego, planowanie i organizacja eventów, a także aranżowanie wystąpień publicznych dla kluczowych stanowisk w firmie.

Sikorski ma ponad trzyletnie doświadczenie - przede wszystkim w public relations w ujęciu korporacyjnym oraz produktowo-konsumenckim. Przed podjęciem pracy w Wyjątkowym Prezencie pracował w agencji 38 Content Communications, w której na stanowisku PR consultanta prowadziłem działania z zakresu PR dla Grupy Atlas, Digital Care, Tutore Poland czy BrandLift. W tym czasie współpracował również z Grupą LUX MED, a także grupą Accor. Wcześniej był związany z Siecią Badawczą Łukasiewicz.

Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Łódzkim.

Ostatnio na stanowisku specjalisty ds. PR w Wyjątkowym Prezencie był wakat. 

Dołącz do dyskusji: Michał Sikorski odpowiada za PR w firmie Wyjątkowy Prezent

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl