SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Skubis brand development managerem Nałęczowianki

Michał Skubis dołączył do Nestle Waters Polska, obejmując stanowisko brand development managera Nałęczowianki. Wcześniej był związany m.in. z firmami Bols, US Pharmacia i Wyborowa.

Michał Skubis dołączył do Nestle Waters Polska, obejmując stanowisko brand development managera Nałęczowianki. Wcześniej był związany m.in. z firmami Bols, US Pharmacia i Wyborowa.

Jako brand development manager Nałęczowianki Michał Skubis będzie zajmował się w Nestle Waters Polska zarządzaniem i rozwojem tej marki. – To szansa na zdobycie doświadczeń w zupełnie nowej dla mnie branży wód butelkowanych, która jest nie mniej konkurencyjna niż znany mi rynek alkoholi mocnych – opisuje.

Michał Skubis

Michał Skubis ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży marketingowej. Od 1998 do 2003 roku pracował w firmie Bols, zajmując się aktywizacją konsumentów i działaniami trade marketingowymi dla takich marek jak Bols Vodka, Metaxa i Niagara Vodka. Następnie przez dwa lata jako product manager w US Pharmacia był odpowiedzialny za rozszerzanie działań marketingowych dla marki Apap. Od 2005 roku do 2008 roku na stanowisku kierownika białych akoholi w Wyborowa zarządzał relaunchem wódki Wyborowa. Natomiast przez ostatni rok pracował w agencji reklamowej typu full service, odpowiadając za przygotowywanie strategii i dział obsługi klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Skubis brand development managerem Nałęczowianki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl